"QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 557 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 8-бабының 4) тармақшасына және "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 181-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына:
1) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ералы Лұқпанұлы Тоғжановтың;
2) осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда мемлекеттік органдар өкілдерінің сайлануын қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 12 тамыздағы
№ 557 қаулысына
қосымша
"QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайланатын мемлекеттік органдардың өкілдері
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі

О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "QazBioPharm"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2022 года № 557
В соответствии с подпунктом 4) статьи 8 Конституционного закона Республики Казахстан "О Правительстве Республики Казахстан" и пунктом 3 статьи 181 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству здравоохранения Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить избрание в состав Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "QazBioPharm":
1) Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Тугжанова Ералы Лукпановича;
2) представителей государственных органов в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 августа 2022 года № 557
Представители государственных органов для избрания в состав Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "QazBioPharm"
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан, член Совета директоров
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, член Совета директоров
вице-министр финансов Республики Казахстан, член Совета директоров
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан, член Совета директоров
вице-министр науки и высшего образования Республики Казахстан, член Совета директоров