"Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының ережелерін іске асырудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1205 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 718 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының ережелерін іске асырудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 1205 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының, сондай-ақ Париж келісімінің ережелерін іске асырудың кейбір мәселелері";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Біріккен Ұлттар Ұйымының Климаттың өзгеруі туралы негіздемелік конвенциясының және оған Киото хаттамасының, сондай-ақ Париж келісімінің ережелерін іске асыруды үйлестіру жөніндегі уәкілетті орган болып тағайындалсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1205 "Некоторые вопросы реализации положений Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и Киотского протокола к нему"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2022 года № 718
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1205 "Некоторые вопросы реализации положений Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и Киотского протокола к нему" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Некоторые вопросы реализации положений Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и Киотского протокола к нему, а также Парижского соглашения";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан уполномоченным органом по координации реализации положений Рамочной Конвенции Организации Объединенных Наций об изменении климата и Киотского протокола к нему, а также Парижского соглашения.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Cмаилов