"Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 146 қаулысына өзгеріс енгізу және "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 қазандағы № 776 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 386 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 146 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне заңнамада белгіленген тәртіппен "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесінің құрамына:
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрін директорлар кеңесінің төрағасы етіп;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасарын директорлар кеңесінің мүшесі етіп;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрін директорлар кеңесінің мүшесі етіп;
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрін директорлар кеңесінің мүшесі етіп сайлауды қамтамасыз ету ұсынылсын.".
2. "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." компаниясының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 21 қазандағы № 776 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 146 "О некоторых вопросах состава совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2019 года № 776 "О некоторых вопросах состава совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd."
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2023 года № 386.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 146 "О некоторых вопросах состава совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd." следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Рекомендовать Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание в состав совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd.":
Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем совета директоров;
Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, членом совета директоров;
Заместителя Премьер-Министра – Министра иностранных дел Республики Казахстан, членом совета директоров;
Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан, членом совета директоров.".
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2019 года № 776 "О некоторых вопросах состава совета директоров компании "Kazakhstan Investment Development Fund (KIDF) Management Company" Ltd.".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов