"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 1418 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 91 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 1418 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғысында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қордың (оның Басқармасының) орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 010000, Астана қаласы, Нұра ауданы, Сығанақ көшесі, 17/10 құрылыс.";
7-1-бөлім алып тасталсын;
49-1-тармақ алып тасталсын;
57-тармақта:
28) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"28) Қордың Директорлар кеңесінің қызметіне жыл сайын бағалау жүргізу;";
мынадай мазмұндағы 29-2) тармақшамен толықтырылсын:
"29-2) Басқарма төрағасына және еңбек жағдайларын Қордың Директорлар кеңесі айқындайтын жұмыскерлерге тәртіптік жазалар қолдану тәртібін бекіту;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 1418 "Об утверждении Устава акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2024 года № 91
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 1418 "Об утверждении Устава акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" следующие изменения и дополнение:
в Уставе акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына", утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Место нахождения Фонда (его Правления): Республика Казахстан, 010000, г. Астана, район Нұра, улица Сығанақ, строение 17/10.";
раздел 7-1 исключить;
пункт 49-1 исключить;
в пункте 57:
подпункт 28) изложить в следующей редакции:
"28) проведение ежегодной оценки деятельности Совета директоров Фонда;";
дополнить подпунктом 29-2) следующего содержания:
"29-2) утверждение порядка применения дисциплинарных взысканий к Председателю Правления и работникам, условия труда которых определяются Советом директоров Фонда;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов