Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 187 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 216-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 14 наурыздағы
№ 187 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 06.06.2024 № 444 қаулысымен.
Р/с
Жобаның атауы
Жобаның жалпы құны (мың теңге)
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Мемлекеттік кепілдіктің мөлшері
Қарыз алушы
Әлеуетті қарыз беруші
1.
"Ақтөбе қаласының кәріздік тазарту құрылыстарын салу"
53872417 мың теңге
2024 – 2038
47674663 мың теңгеге дейін
"Aqtobe-su-energy-group" акционерлік қоғамы
Еуропа Қайта Құру және Даму Банкі
2.
Республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын қалпына келтіру жөніндегі инвестициялық жоба
951542362 857 теңге
2024 – 2033 жылдар
450000000000 теңгеге дейін (1000000000 АҚШ долларына дейін балама)
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
"Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамы

Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2024 года № 187.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 216 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 марта 2024 года № 187
Перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год
Сноска. Перечень с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 06.06.2024 № 444 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
№ п/п
Наименование проекта
Общая стоимость проекта (тыс. тенге)
Период реализации (годы)
Размер государственной гарантии
Заемщик
Потенциальный заимодатель
1
"Строительство канализационных очистных сооружений города Актобе"
53872417 тысяч тенге
2024 – 2038
годы
до 47674663 тысяч тенге
акционерное общество "Aqtobe-su-energy-group"
Европейский Банк Реконструкции и Развития
2
Инвестиционный проект по восстановлению автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
951542362857 тенге
2024 – 2033 годы
до 450000000000 тенге (эквивалентно до 1000000000 долларов США)
акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
___________________