"Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 187 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 6 маусымдағы № 444 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 187 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-жолмен толықтырылсын:
"
2.
Республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын қалпына келтіру жөніндегі инвестициялық жоба
951542362 857 теңге
2024 – 2033 жылдар
450000000000 теңгеге дейін (1000000000 АҚШ долларына дейін балама)
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
"Қазақстанның Даму Банкі" акционерлік қоғамы
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2024 года № 187 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2024 года № 444
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2024 года № 187 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год" следующее дополнение:
перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"
2
Инвестиционный проект по восстановлению автомобильных дорог общего пользования республиканского значения
951542362857 тенге
2024 – 2033 годы
до 450000000000 тенге (эквивалентно до 1000000000 долларов США)
акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов