"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 1418 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 шілдедегі № 544 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарғысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қарашадағы № 1418 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры акционерлік қоғамының жарғысында:
13-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) инновациялық процестер мен технологияларды әзірлеуді және Қор тобында ендіруді ынталандыру, сондай-ақ инновациялық қызметті дамытуға жәрдемдесу;";
49-тармақтың 15-3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"15-3) Қазақстан Республикасы Президентінің тапсырмасы бойынша іске асырылатын жобалар шеңберінде Қор тобына кірмейтін заңды тұлғаларға қамтамасыз етілмейтін кредит (қарыз) және (немесе) кепілдік беру туралы шешімдер қабылдау;".
2. 2024 жылғы 22 шілдеден бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының үшінші және төртінші абзацтарын қоспағанда, осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 1418 "Об утверждении Устава акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2024 года № 544.
Примечание ИЗПИ!
Введение в действие см. п. 2.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2012 года № 1418 "Об утверждении Устава акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" следующие изменения:
в Уставе акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3) пункта 13 изложить в следующей редакции:
"3) стимулирование разработки и внедрения в группе Фонда инновационных процессов и технологий, а также содействие в развитии инновационной деятельности;";
подпункт 15-3) пункта 49 изложить в следующей редакции:
"15-3) принятие решений о предоставлении кредита (займа) и (или) гарантий без обеспечения юридическим лицам, не входящим в группу Фонда, в рамках проектов, реализуемых по поручению Президента Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением абзацев третьего и четвертого пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 22 июля 2024 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов