"Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 187 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 714 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 14 наурыздағы № 187 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2024 жылға арналған тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"
3.
"Қызылорда – Павлодар –Успенка – Ресей Федерациясы шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолының ұзындығы 412 км 12 – 424 км "Қызылорда – Жезқазған" учаскесін, оның ішінде 216+000 – 424+000 км учаскесін (Ұлытау облысы) реконструкциялау
158674332 000 теңге
2024 – 2044
139633412 000 теңгеге дейін
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Азия Даму Банкі
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2024 года № 187 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2024 года № 714
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2024 года № 187 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год" следующее дополнение:
перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2024 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"
3.
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда – Павлодар –Успенка – граница Российской Федерации" участок "Кызылорда –Жезказган" км 12 – 424, протяженностью 412 км", в том числе участка км 216+000 – 424+000 (область Ұлытау)
158674332000 тенге
2024 – 2044
до 139633412000 тенге
акционерное общество "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
Азиатский Банк Развития
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов