"QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 557 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 6 мамырдағы № 310 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 557 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2025 жылғы 6 мамырдағы
№ 310 қаулысына
қосымша
"QazBioPharm" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайланатын мемлекеттік органдардың өкілдері
Қазақстан Республикасы Президентінің ғылым және инновациялар мәселелері жөніндегі кеңесшісі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министрі, Директорлар кеңесінің мүшесі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2022 года № 557 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "QazBioPharm"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2025 года № 310
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2022 года № 557 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "QazBioPharm" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 2025 года № 310
Представители государственных органов для избрания в состав Совета директоров акционерного общества "Национальный холдинг "QazBioPharm"
Советник Президента Республики Казахстан по вопросам науки и инноваций, член Совета директоров
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан, член Совета директоров
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, член Совета директоров
вице-министр финансов Республики Казахстан, член Совета директоров
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан, член Совета директоров
вице-министр науки и высшего образования Республики Казахстан, член Совета директоров
___________________________