Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 197ааб Қаулысы
"Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  274-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi ic-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолдың 3) тармақшасында:
"10000 дана лицензия бланкілерін" деген сөздерден кейiн "дайындау жөнiндегi қызметтердi" деген сөздермен толықтырылсын;
"200 дана лицензия бланкiлерiн" деген сөздерден кейiн "дайындау жөнiндегi қызметтердi" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрі 6-жол ", 2 бiрлiк дербес компьютер" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға  275-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнің 5-бағанының реттiк нөмірі 1-жолында:
мемлекеттiк тiлдегі мәтiнi өзгерiссiз қалдырылсын;
3) тармақшада:
"694" деген сандар "212" деген сандармен ауыстырылсын;
мемлекеттiк тiлдегi мәтiнi өзгерiссiз қалдырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын;
10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) күтпеген шығындар;";
мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) "Глубокий" кенiшiнен Кентау қаласының оңтүстiк-батыс ауданына су төкпе қазбасы.";
3) көрсетiлген қаулыға  289-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанының реттiк нөмiрi 1-жолында:
2-тармақтың 3) тармақшасында "2-шi кезектегi құрылыс үшiн жоба-сметалық құжаттама" деген сөздер "Ақпараттық технологиялар паркiнiң бас жоспарын" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың бесiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпараттық технологиялар паркiнiң бас жоспарын әзiрлеу;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 197ааб
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 274 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпункте 3) строки, порядковый номер 2:
после слов "лицензирование в сфере экспортного контроля, приобретение" дополнить словами "услуг по изготовлению";
после слов "в области стандартизации: приобретение" дополнить словами "услуг по изготовлению";
строку, порядковый номер 6, дополнить словами ", 2 единиц персональных компьютеров";
2) в приложении 275 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 1 графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "Согласно проекта" заменить словами "Согласно проекту";
в подпункте 3):
цифры "694" заменить цифрами "212";
слова "согласно проекта" заменить словами "согласно проекту";
подпункт 4) исключить;
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) непредвиденные затраты;";
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) водосливная выработка с рудника "Глубокий" в юго-западный район г. Кентау.";
3) в приложении 289 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 1 графы 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпункте 3) пункта 2, слова "проектно-сметной документации строительства 2-ой очереди" заменить словами "Генерального плана Парка информационных технологий";
абзац пятый пункта 7 изложить в следующей редакции:
"разработка Генерального плана Парка информационных технологий;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан