Герман кредитi есебiне сатып алынған техника, жабдық, босалқы бөлшектер жөнiндегi берешектi беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 13 наурыз N 307
"Кең дала" мемлекеттiк акционерлiк компаниясын қайта ұйымдастыру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 4 тамыздағы N 1081 P951081_ қаулысын орындау мақсатында "Кең дала" акционерлiк компаниясының құрамына кiрмейтiн ұйымдарға берешектi беру мәселелерiн шешу үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Герман кредитi есебiне сатып алынған "Кең дала" мемлекеттiк акционерлiк компаниясының техника, жабдық, босалқы бөлшектер жөнiндегi берешегi, қосымшаға сәйкес, тiзбедегi ұйымдардың балансына берiлсiн.
2. Қосымшада көрсетiлген ұйымдар 1996-1998 жылдар iшiнде республикалық бюджетке өздерi пайдаланған кредиттiң бiр бөлiгiн валютамен немесе қайтару сәтiндегi Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi бекiткен бағамы бойынша теңгемен дер кезiнде аударуды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 13 наурыздағы N 307 қаулысына қосымша
Германия Федеративтiк Республикасы берген кредит
бойынша берешектi қайтару жөнiндегi "Кең дала"
мемлекеттiк акционерлiк компаниясы
ұйымдарының құқықтық мұрагерлерiнiң
ТIЗБЕСI
Немiс маркасымен
1. "Агро-Қамқор" АҚ, Алматы қаласы                1669599,69
2. "Агропром" МТС-1 бойынша МЖӨБ, Өскемен қаласы  3404708,52
3. МТС-тiң облыстық базасы, Қызылорда қаласы       187236,60
4. "Кең дала" АҚ, Көкшетау қаласы                 1639264,18
5. "Жабдықтаушы" АҚ, Қостанай қаласы              1243329,49
6. Торғай" АҚ, Арқалық қаласы                      143379,60
7. "Агротехснаб" ТҚБ, Орал қаласы                 1623206,36
8. "Құрал" АҚ, Қарағанды қаласы                    287992,63
9. "Павлодарагротехника" АҚ, Павлодар қаласы       682344,95
10. МТС-тiң облыстық базасы, Талдықорған қаласы   1293744,34
11. "МТС-тiң облыстық базасы" АҚ, Семей қаласы     772628,26
12. "МТС сауда базасы" АҚ, Шымкент қаласы         2217507,34

О передаче задолженности по технике, оборудованию, запасным частям, приобретенным в счет германского кредита
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1996 г. N 307
В целях выполнения постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 августа 1995 г. N 1081 P951081_ "Вопросы реорганизации Государственной акционерной компании "Кен дала" для решения вопроса передачи задолженности организациям, не входящим в состав акционерной компании "Кен дала", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать задолженность Государственной акционерной компании "Кен дала" по технике, оборудованию, запасным частям, приобретенным в счет германского кредита, на балансы организаций по перечню согласно приложению.
2. Организациям, указанным в приложении, обеспечить в течение 1996-1998 годов своевременное перечисление в республиканский бюджет части использованного ими кредита в валюте или в тенге по курсу, утвержденному Национальным Банком Республики Казахстан на момент
возврата.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на
Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 марта 1996 г. N 307
П Е Р Е Ч Е Н Ь
организаций-правопреемников Государственной
акционерной компании "Кен дала" по возврату
задолженности по кредиту, предоставленному
Федеративной Республикой Германия
Сумма в ДМ
1. АО "Агро-Камкор", г. Алматы                  1669599,69
2. МРПО по МТС "Агропром", г. Усть-Каменогорск  3404708,52
3. Областная база МТС, г. Кзыл-Орда             187236,60
4. АО "Кен-дала", г. Кокшетау                   1639264,18
5. АО "Жабдыктауши", г. Кустанай                1243329,49
6. АО "Торгай", г. Аркалык                      143379,60
7. ОТБ "Агротехснаб", г. Уральск                1623206,36
8. АО "Курал", г. Караганда                     287992,63
9. АО "Павлодарагротехника", г. Павлодар        682344,95
10. Областная база МТС, г. Талдыкорган           1293744,34
11. АО "Областная база МТС", г. Семипалатинск    772628,26
12. АО "Торговая база МТС", г. Шымкент           2217507,34