Қазақстан Республикасының аумағында лотереяларды (мемлекеттiктен басқа) ұйымдастыру мен өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялауға қойылатын бiлiктiлiк талаптарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 31 қазан N 1325. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.07.08. N 939 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.07.08. N 939
қаулысымен. P990939_
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995
жылғы 17 сәуiрдегi N 2200
Z952200_
Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының аумағында лотереяларды
(мемлекеттiктен басқа) ұйымдастыру мен өткiзу жөнiндегi қызметтi
лицензиялауға қойылатын бiлiктiлiк талаптары бекiтiлсiн.
2. Лицензиялық қызмет субъектiлерiне берiлетiн лицензия түрлерiн
лицензиялық қызметтiң көлемiне, оның iс-қимыл жасау уақыты мен
аумағына қарай лицензиар айқындайды деп белгiленсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 31 қазандағы
N 1325 қаулысымен
Бекiтiлген
Қазақстан Республикасының аумағында лотереяларды
(мемлекеттiк емес) ұйымдастыру мен өткiзу жөнiндегi қызметтi
лицензиялауға қойылатын бiлiктiлiк талаптары
Лицензиялық қызмет субъектiлерiне қойылатын бiлiктiлiк талаптары:
1. Лотереяны ұйымдастырушының соңғы жылдағы қаржылық жай-күйiн
растайтын аудиторлық қорытындының болуы.
2. Лотереяны ұйымдастыру мен өткiзу жөнiндегi шарттардың болуы.
3. Лотереяны ұйымдастыру мен өткiзу жөнiндегi нұсқаулық және
әдiстемелiк материалдардың болуы.
4. Таралымды өткiзу жөнiндегi шарттардың (таралымдық және бiр
сәттiк лотереялар үшiн) болуы.
5. Лотереяны ұйымдастыру мен өткiзу үшiн қажеттi өзiнiң немесе
жалға алған материалдық-техникалық базаның болуы:
лотереяны өткiзетiн заңды тұлғаның офисiне арналған үй-жай;
лотерея билеттерiн сақтауға арналған үй-жай;
лотерея билеттерiн сатуға арналған мамандандырылған үй-жай;
ұтыс заттарын сақтауға арналған үй-жай;
6. Заңды тұлғаның құрылтай құжаттарында мiндеттi түрде лицензияланатын қызметтiң түрi - Лотереяны ұйымдастыру мен өткiзу туралы жазба болуға тиiс.
7. Заңды тұлғаның лауазым иелерi сотталмаған болуға тиiс.

Об утверждении Квалификационных требований к лицензированию деятельности по организации и проведению лотерей (кроме государственных) на территории Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 1996 г. N 1325. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 8 июля 1999 г. N 939 ~P990939.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 17 апреля 1995 г. N 2200 Z952200_ "О лицензировании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к лицензированию деятельности по организации и проведению лотерей (кроме государственных) на территории Республики Казахстан.
2. Установить, что вид лицензии, выдаваемой субъектам лицензионной деятельности, определяется лицензиаром в зависимости от объема лицензионной деятельности, времени и территории ее действия.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 1996 г. N 1325
Квалификационные требования
к лицензированию деятельности по организации
и проведению лотерей (кроме государственных)
на территории Республики Казахстан
Квалификационные требования к субъекту лицензионной деятельности:
1. Наличие аудиторского заключения, подтверждающего финансовое состояние организатора лотереи за последний год.
2. Наличие условий по организации и проведению лотерей.
3. Наличие инструктивного и методического материала по организации и проведению лотерей.
4. Наличие условий по проведению тиража (для тиражной и мгновенной лотереи).
5. Наличие собственной или арендованной материально-технической базы, необходимой для организации и проведения лотерей:
помещение для офиса юридического лица, проводящего лотерею;
помещение для хранения лотерейных билетов;
специализированное помещение для реализации лотерейных билетов;
помещение для хранения вещевых выигрышей.
6. В учредительных документах юридического лица должна обязательно содержаться запись о виде лицензируемой деятельности - Организация и проведение лотерей.
7. Должностные лица юридического лица не должны иметь судимость.