Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1750 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 21 қаңтардағы N 88
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Ауыл шаруашылығы үшiн материалдық-техникалық ресурстарды берушiлерге борыштарды iшiнара өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1750 P961750_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
кiрiспедегi:
"Кең дала" акционерлiк қоғамы" деген сөздер "Кең дала", "Өнiм", "Трактор" (Ақтөбе қаласы) акционерлiк қоғамдары және ауыл шаруашылығы химиясы ұйымдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"босалқы бөлшектер" деген сөздерден кейiн "өсiмдiк қорғау құралдары" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақтағы:
"Кең дала", акционерлiк қоғамы" деген сөздер "Кең дала","Өнiм","Трактор" (Ақтөбе қаласы) акционерлiк қоғамдары және ауыл шаруашылығы химиясы ұйымдары" деген сөздерiмен ауыстырылсын;
"босалқы бөлшектер" деген сөздерден кейiн "өсiмдiк қорғау құралдары" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақтағы "Кең дала" акционерлiк қоғамы" деген сөздер "Кең дала", "Өнiм", "Трактор" (Ақтөбе қаласы) акционерлiк қоғамдары және ауыл шаруашылығы химиясы ұйымдарымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"босалқы бөлшектер" деген сөздерден кейiн "өсiмдiк қорғау
құралдары" деген сөздермен толықтырылсын;
"көрсетiлген (ренталық) төлемдерге" деген сөздерден кейiн
"сондай-ақ акциздер бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацтағы "Кең дала" акционерлiк қоғамымен" деген сөздер
"Кең дала", "Өнiм", "Трактор" (Ақтөбе қаласы) акционерлiк қоғамдары
және ауыл шаруашылығы химиясы ұйымдарымен" деген сөздермен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1750
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 1997 г. N 88
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1750 P961750_ "О частичном погашении долгов поставщикам материально-технических ресурсов для сельского хозяйства" следующие изменения и дополнения:
в преамбуле:
после слов "запасные части" дополнить словами "средства защиты растений";
слова "акционерного общества "Кен дала" заменить словами "акционерных обществ "Кен дала", "Онiм", "Трактор" (г. Актюбинск) и организации сельхозхимии";
в пункте 1:
слова "акционерного общества "Кен дала" заменить словами "акционерных обществ "Кен дала", "Онiм", "Трактор" (г. Актюбинск) и организации сельхозхимии";
после слов "запасные части" дополнить словами "средства защиты растений";
в пункте 2:
в абзаце первом слова "акционерному обществу "Кен дала" заменить словами "акционерным обществом "Кен дала", "Онiм", "Трактор" (г. Актюбинск) и организациям сельхозхимии";
после слов "запасные части" дополнить словами "средства защиты
растений";
после слов "фиксированным (рентным) платежам" дополнить словами
"а также по акцизам";
в абзаце втором слова "акционерным обществом "Кен дала"
заменить словами "акционерными обществами "Кен дала", "Онiм",
"Трактор" (г. Актюбинск) и организациями сельхозхимии".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан