Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1712 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 28 мамыр N 898. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.05.31. N 741 қаулысымен. ~P010741
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы жеке тұлғалардың тауарларды, соның iшiнде көлiк құралдарын да өткiзудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1712 қаулысына P961712_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 53, 512-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының кеден
шекарасы арқылы жеке тұлғалардың тауарларды өткiзуiнiң тәртiбi туралы
Ережеге:
6 және 8 тармақтарда:
"Электрлi тұрмыстық" деген сөзден кейiн "және жиhаздар" деген
сөзбен толықтырылсын;
"84, 85 тауарлық топтарында" деген сөзден кейiн "94" деген
санмен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 1997 жылдың 1 маусымынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1712
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1997 г. N 898. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 мая 2001 г. N 741 ~P010741.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1712 P961712_ "О порядке перемещения товаров физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан, в том числе и транспортных средств" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 53, ст. 512) следующие дополнения:
в Положении о порядке перемещения товаров физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан, утвержденным указанным постановлением:
в пунктах 6 и 8:
после слов "электробытовых товаров" дополнить словами "и мебели";
после слов "в товарных группах 84, 85" дополнить цифрой "94".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 июня 1997 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан