Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 1600 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1028
Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысында болған өзгерiстерге байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Үкiметi мен облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi арасында экономиканы реформалау және өзектi әлеуметтiк-экономикалық индикаторларға жету жөнiндегi шараларды жүзеге асыру туралы келiсiмдер жасау практикасын енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 1600 қаулысының P961600_ күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. N 1600
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 г. N 1028
В связи с происшедшими изменениями в административно-территориальном устройстве Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 г. N 1600 P961600_ "О внедрении практики заключения соглашений между Правительством Республики Казахстан и акимами областей и г. Алматы о реализации мер по реформированию экономики и достижению ключевых социально-экономических индикаторов".
Премьер-Министр
Республики Казахстан