Темiр жол көлiгiнiң қуаттарын дамыту жобасын Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық Қорының (Жапония) заемымен қоса қаржыландыруды қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1035
Темiр жол көлiгiнiң қуаттарын дамыту жобасын Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық Қорының (Жапония) заемымен қоса қаржыландыруды қамтамасыз ету және "Темiр жол көлiгiнiң қуатын арттыру жобасы жөнiндегi Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық Қоры (Жапония) займының қаражатын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 тамыздағы N 1064 қаулысына P961064_ сәйкес жұмыстың басталуын жеделдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
"Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен Темiржол көлiгiнiң қуаттарын дамыту жобасын қоса қаржыландыру туралы несиелiк келiсiм жасассын;
"Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен бiрлесiп 1997 жылы Темiржол көлiгiнiң қуаттарын дамыту жобасын қоса қаржыландыруға қаражат бөлудiң кестесiн жасассын;
"Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына келiсiлген кестеге сәйкес 1997 жылға арналған республикалық бюджетте 1997 жылы Темiр жол көлiгiнiң қуаттарын дамыту жобасын қоса қаржыландыру мақсатына көзделген 5000000 (бес миллион) АҚШ долларына тең сомада қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi:
"Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен Қазақстан Эксимбанкiнiң комиссиялық төлемiнiң мөлшерiн кепiл шартын жасаспай, жылына заем сомасының 0,5% деп белгiлей отырып, Халықаралық Экономикалық Ынтымақтастық Қорының (Жапония) заемы бойынша несие шартын жасассын;
"Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына көмекшi жоба титулдары бойынша ведомстводан тыс сараптама және мемлекеттiк экологиялық сараптама қорытындыларын беруге рұқсат етсiн.
3. "Қазақстан темiр жолы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне жобаның толық құнын қамтамасыз етуге кепiл берсiн;
қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об обеспечении софинансирования Проекта развития мощностей железнодорожного транспорта с займом Международного Фонда Экономического Сотрудничества (Япония)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 г. N 1035
В целях обеспечения софинансирования Проекта развития мощностей железнодорожного транспорта с займом Международного Фонда Экономического Сотрудничества (Япония) и ускорения начала работ в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1996 г. N 1064 P961064_ "Об использовании средств займа Международного Фонда Экономического Сотрудничества (Япония) по Проекту развития мощностей железнодорожного транспорта" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
заключить с Республиканским государственным предприятием "Казакстан темир жолы" кредитное соглашение о софинансировании Проекта развития мощностей железнодорожного транспорта;
разработать совместно с Республиканским государственным предприятием "Казакстан темир жолы" график выделения средств софинансирования Проекта мощностей железнодорожного транспорта из республиканского бюджета в 1997 году;
выделить Республиканскому государственному предприятию "Казакстан темир жолы" в соответствии с согласованным графиком средства в размере, эквивалентном 5000000 (пять миллионов) долларов США, предусмотренные в республиканском бюджете на 1997 год на цели софинансирования Проекта развития мощностей железнодорожного транспорта.
2. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан:
заключить с Республиканским государственным предприятием "Казакстан темир жолы" кредитный договор по займу Международного Фонда Экономического Сотрудничества (Япония), с определением размера комиссионных Эксимбанка Казахстан - 0,5 процента годовых от суммы займа без заключения залогового договора;
разрешить Республиканскому государственному предприятию "Казакстан темир жолы" предоставить заключения вневедомственной экспертизы и государственной экологической экспертизы по титулам подпроектов.
3. Республиканскому государственному предприятию "Казакстан темир жолы":
предоставить залог Министерству финансов Республики Казахстан под обеспечение полной стоимости проекта;
обеспечить целевое использование средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан