"Бақты" кедені қызметінің жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 наурыз N 231
1992 жылғы 10 тамыздағы Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы Үкіметтерінің арасындағы мемлекеттік шекара арқылы өткізу пункттерін ашу туралы келісімге сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Мақаншы ауданының шекара маңындағы аумақтарында қалыптасқан экономикалық жағдайға, қаржыландырудың болмауына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі белгіленген тәртіппен:
1)
2) "Бақты" халықаралық өткізу пунктінің құрылысын салу мен қайта жаңартуды қамтамасыз етсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 1) тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
1999.11.10. N 1681 қаулысымен. P991681_
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитетіне 1999 жылға арналған республикалық бюджетте аталған Комитетке көзделген қаражаттың есебінен Бақты" халықаралық өткізу пунктінің құрылысына және оны нығайтуға 66 106 000 (алпыс алты миллион жүз алты мың) теңге бөлсін.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.11.10. N 1681
қаулысымен. P991681_
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қытай Халық
Республикасының Үкіметі мен басқа да мүдделі шетел мемлекеттерінің
өкілдіктерін заңды және тұлғалардың "Бақты" халықаралық өткізу пунктінде
Қазақстан Республикасының кеден шекарасы арқылы өткізетін тауарлары мен
көлік құралдарын кедендік ресімдеудің жаңғыртылғандығы туралы
хабарласын.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.11.10. N 1681
қаулысымен.
P991681_
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Отдельные вопросы деятельности таможни "Бахты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1999 года № 231
В соответствии с Соглашением между правительствами Республики Казахстан и Китайской Народной Республики об открытии пунктов пропуска через государственную границу от 10 августа 1992 года, в связи со сложившейся экономической ситуацией на приграничной территории Маканчинского района Восточно-Казахстанской области, отсутствием финансирования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству государственных доходов Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1)(Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 10 ноября 1999 г. N 1681 P991681_ )
2) строительство и реконструкцию международного пункта пропуска "Бахты".
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан на строительство и укрепление международного пункта пропуска "Бахты" 66106000 (шестьдесят шесть миллионов сто шесть тысяч) тенге за счет средств, предусмотренных данному Комитету в республиканском бюджете на 1999 год.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 10 ноября 1999 г. N 1681 P991681_ .
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан информировать Правительство Китайской Народной Республики и представительства других заинтересованных иностранных государств о возобновлении таможенного оформления товаров и транспортных средств, перемещаемых юридическими и физическими лицами через таможенную границу Республики Казахстан в международном пункте пропуска таможни "Бахты".
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Правительства РК от 10 ноября
1999 г. N 1681
P991681_
.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Э.Жакупова
Л.Цай)