Жергілікті қаржы органдары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 шілде N 934
Мемлекеттік қаржыны басқару жүйесін одан әрі реттей және Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдеріне 1999 жылдың 1 қыркүйегіне дейін мерзімде жергілікті атқарушы органдардың құрылымында жергілікті бюджеттерді қалыптастыруды және атқаруды жүзеге асыруға уәкілетті жергілікті қаржы органдарын құру ұсынылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі кейін жергілікті атқарушы органдарға тұрақты жұмысқа ауысатын Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі аумақтық қаржы органдарының қызметкерлерін 1999 жылдың 1 қыркүйегінен 31 желтоқсанына дейін облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің қарамағына іссапарға жіберсін.
2-1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерімен келісім бойынша заңдарда белгіленген тәртіппен аумақтық қаржы органдарының мүлкін тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің коммуналдық меншігіне беруді қамтамасыз етсін.<*>
2-2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің аумақтық қаржы органдары таратылсын.<*>
2-3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен аумақтық қаржы органдарын таратуды жүзеге асырсын.<*>
Ескерту. Қаулы 2-1, 2-2, 2-3-тармақтармен толықтырылды - ҚР
Үкіметінің 2000.02.07.  N 186 қаулысымен.
3. <*>
Ескерту. 3-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28.  N 1119 қаулысымен.
4. Осы қаулы 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енетін 3-тармақты қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О местных финансовых органах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 934
В целях дальнейшего упорядочения системы управления государственными финансами и реализации Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Z990357_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Рекомендовать акимам областей, городов Астаны и Алматы в срок до 1 сентября 1999 года образовать в структуре местных исполнительных органов местные финансовые органы, уполномоченные осуществлять формирование и исполнение местных бюджетов.
2. Министерству финансов Республики Казахстан прикомандировать с 1 сентября по 31 декабря 1999 года в распоряжение акимов областей, городов Астаны и Алматы работников территориальных финансовых органов Министерства финансов Республики Казахстан, в последующем переходящих на постоянную работу в местные исполнительные органы.
2-1. Министерству финансов Республики Казахстан по согласованию с акимами областей, городов Астаны и Алматы в установленном законодательством порядке обеспечить передачу имущества территориальных финансовых органов в коммунальную собственность соответствующих административно-территориальных единиц. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 2-1 - постановлением Правительства РК от 7 февраля 2000 г. N 186 P000186_ .
2-2. Ликвидировать территориальные финансовые органы Министерства финансов Республики Казахстан. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 2-2 - постановлением Правительства РК от 7 февраля 2000 г. N 186 P000186_ .
2-3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить ликвидацию территориальных финансовых органов. <*>
Сноска. Дополнено пунктом 2-3 - постановлением Правительства РК от 7 февраля 2000 г. N 186 P000186_ .
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 )
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания, за исключением пункта 3, вступающего в силу с 1 января 2000 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан