Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 шілде N 965. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.12. N 1691 қаулысымен. ~P991691
Қазақстан Республикасының Президентінің 1999 жылғы 31 наурызда
Парламент палаталарының бірлескен мәжілісінде сөйлеген сөзінен
туындайтын міндеттерді жүзеге асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы
Президентінің Әкімшілігі Шараларының өзара байланысты тарифтік,
өнеркәсіптік және көліктік саясатты қолданудың қажеттігі туралы
17-тармағын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына құрамда Тарифтік саясат жөніндегі ведомствоаралық комиссия
құрылсын:
Жандосов Ораз Әлиұлы    - Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Қаржы
министрі, төраға
Радостовец Николай
Владимирович            - Қазақстан Республикасының
Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекені
қорғау жөніндегі агенттігінің
төрағасы, төрағаның
орынбасары
Кәкімжанов
Зейнолла Халидоллаұлы   - Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс министрі
Бүркітбаев Серік
Мінуарұлы               - Қазақстан Республикасының
Көлік, коммуникациялар
және туризм министрі
Әблязов Мұхтар          - Қазақстан Республикасының
Қабылұлы                  Энергетика, индустрия және
сауда министрі
Мұхамеджанов
Бауыржан Әлімұлы        - Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
2. Ведомствоаралық комиссияның төрағасы оның жұмыс регламентін бекітсін.
3. Жүктелген міндеттерді жүзеге асыру үшін Ведомствоаралық комиссияға белгіленген тәртіппен барлық мемлекеттік органдар мен меншік нысандарына қарамастан ұйымдардан қажетті ақпарат пен материалдар сұратуға, сондай-ақ орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың қызметкерлерін жұмысқа тартуға рұқсат етілсін.
4. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекені қорғау жөніндегі агенттігі табиғи монополиялар субъектілерінің қызмет көрсетулеріне арналған тарифтерді бекіту кезінде Ведомствоаралық комиссияның ұсынымын ескерсін.
5. Ведомствоаралық комиссияның жұмыс органының функциялары
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекені
қорғау жөніндегі агенттігіне жүктелсін.
6. "Көлікте біртұтас тарифтік саясатты қалыптастыру жөнінде
комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999
жылғы 4 наурыздағы N 26
R990026_
өкімінің күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М
Омарбекова А.Т.

О Межведомственной комиссии по тарифной политике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 1999 года N 965. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1999 г. N 1691 ~P991691
В целях исполнения пункта 17 Мероприятий Администрации Президента Республики Казахстан по реализации задач, вытекающих из выступления Президента Республики Казахстан на совместном заседании Палат Парламента 31 марта 1999 года, о необходимости применения взаимоувязанной тарифной, промышленной и транспортной политики Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Межведомственную комиссию по тарифной политике в следующем составе: Джандосов Ураз Алиевич - Заместитель Премьер-Министра - Министр
финансов Республики Казахстан, председатель Радостовец Николай Владимирович - Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
заместитель председателя Какимжанов Зейнулла Халидоллович- Министр государственных доходов
Республики Казахстан Буркитбаев Серик Минаварович - Министр транспорта, коммуникаций и
туризма Республики Казахстан Аблязов Мухтар Кабулович - Министр энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан Мухамеджанов Бауржан Алимович - Министр юстиции Республики Казахстан
2. Председателю Межведомственной комиссии утвердить регламент ее работы.
3. Для реализации возложенных задач разрешить Межведомственной комиссии в установленном порядке запрашивать у всех государственных органов и организаций, независимо от форм собственности, необходимую информацию и материалы, а также привлекать к работе специалистов центральных и местных государственных органов.
4. Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции при утверждении тарифов на услуги субъектов естественных монополий учитывать рекомендации Межведомственной комиссии.
5. Возложить на Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции функции рабочего органа Межведомственной комиссии.
6. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 1999 года № 26 R990026_ "О создании Комиссии по формированию единой тарифной политики на транспорте".
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Чунтонов В.)