Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы N 1917 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 367 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
Экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.12.05 N 1161 Қаулысымен.
2. Қоса беріліп отырған:
1) Комиссия құрамы;
2) Комиссия туралы ереже бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып айқындалсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
4. Мыналар таратылсын:
1) Қазақстан Республикасының Экспорттық бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссиясы;
2) Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Қару-жарақтың, әскери өнімнің және екіұдай мақсаттағы өнімнің экспорты-импорты жөніндегі үкіметтік комиссиясы.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.12.10 N 1300 Қаулысымен.
6. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
7. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылдаған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1917 қаулысымен
бекітілген
Экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамы
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі, төраға
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары, хатшы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің төрағасы
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшылығы меңгерушісінің орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1917 қаулысымен
бекітілген
Экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі мемлекеттік
комиссиясы туралы
Ереже

О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года N 1917. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2017 года № 367
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
В целях совершенствования системы экспортного контроля Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Комиссию по вопросам экспортного контроля (далее - Комиссия).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства от 05.12.2008 N 1161.
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав Комиссии;
2) Положение о Комиссии.
3. Определить рабочим органом Комиссии Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
4. Упразднить:
1) Государственную комиссию Республики Казахстан по экспортному контролю;
2) Правительственную комиссию по экспорту-импорту вооружения, военной продукции и продукции двойного назначения при Правительстве Республики Казахстан.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.12.2002 N 1300.
6. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
7. Министерству по инвестициям и развитию Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке внести предложения по приведению ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 1999 года N 1917
Состав
Комиссии по вопросам экспортного контроля
Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан, председатель
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан, заместитель председателя
заместитель председателя Комитета по индустриальному развитию и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, секретарь
Председатель Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Министр обороны Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
председатель Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
заместитель заведующего Секретариатом Совета Безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 1999 года N 1917
Положение
о Комиссии по вопросам экспортного контроля

Ескерту. Ереженің тақырыбына өзгерту енгізілді - 2008.12.05 N 1161 Қаулысымен.
1. Жалпы ережелер
1. Экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссиясы (бұдан әрі - Комиссия) Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші орган болып табылады, қару-жарақ, әскери техника және ядролық және арнаулы ядролық емес материалдар, әскери мақсаттағы өнiм, екiұдай қолданылатын (мақсаттағы) тауарлар мен технологиялар, шикiзат, материалдар, жабдықтар, технологиялар, ғылыми-техникалық ақпарат және Қазақстан Республикасының халықаралық, сондай-ақ ұлттық қауiпсiздiгi мен жаппай қырып-жою қаруларын таратпау режимiн нығайту мүддесiнде оларды өндiрумен әрi пайдаланумен байланысты қызмет көрсетулер экспортын бақылау саласында ұсыныстар әзірлейді.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2001.11.28 N 1539, 2008.12.05 N 1161 Қаулыларымен.
2. Комиссия өз қызметінде Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілерін, өзге де нормативтік құқықтық актілерді, Қазақстан Республикасы бекіткен халықаралық шарттарды, сондай-ақ осы Ережені басшылыққа алады.
3. Комиссияның шешімдері ұсыныстық сипатта болады.
2. Комиссияның негізгі міндеттері
4. Комиссияның негізгі міндеттері:
1) экспорттық бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
2) Қазақстан Республикасы экспорттық бақылау жүйесінің мемлекеттік органдарының іс-қимылын үйлестіру және өнімдерді Қазақстан Республикасының кедендік аумағынан тыс экспорттық бақылаудың фирмаішілік жүйесін, экспорттау тәртібін, кері экспортты, импортты, кері импортты, транзитті немесе қайта өңдеуді пайдаланатын сыртқы экономикалық қызметтің қатысушыларына ұсынымдар дайындау;
3) экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларын мемлекеттік органдардың сақтауына бақылауды ұйымдастыру;
4) Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру және Қазақстан Республикасының экспорттық бақылау саласындағы заңдарын жетілдіру, Қазақстан Республикасының экспорттық бақылау жөніндегі халықаралық режимдеріне қатысу және т.с.с.
5) Қазақстан Республикасының экспорттық бақылау жүйесінің рәсімдері мен ережелерін халықаралық таратпау режимдерінің нормаларымен және ережелерімен үндестіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу болып табылады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.12.05 N 1161 Қаулысымен.
3. Комиссияның функциялары
5. Комиссия өзіне жүктелген міндеттерге сәйкес заңдарда белгіленген тәртіппен мына функцияларды жүзеге асырады:

Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 05.12.2008 N 1161.
1. Общие положения
1. Комиссия по вопросам экспортного контроля (в дальнейшем - Комиссия) является консультативно-совещательным органом при Правительстве Республики Казахстан, вырабатывает предложения в области экспортного контроля вооружений, военной техники ядерных и специальных неядерных материалов, продукции военного назначения, товаров и технологий двойного применения (назначения), сырья, материалов, оборудования, технологий, научно-технической информации и услуг, связанных с их производством и использованием в интересах как международной, так и национальной безопасности Республики Казахстан, и укрепления режима нераспространения оружия массового поражения.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.11.2001 N 1539; от 05.12.2008 N 1161.
2. Комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, международными договорами, ратифицированными Республикой Казахстан, а также настоящим Положением.
3. Решения Комиссии носят рекомендательный характер.
2. Основные задачи Комиссии
4. Основной задачей Комиссии является выработка предложений по:
1) реализации государственной политики в области экспортного контроля;
2) координации действий государственных органов Республики Казахстан системы экспортного контроля и подготовка рекомендаций участникам внешнеэкономической деятельности, использующих внутрифирменные системы экспортного контроля, порядка экспорта, реэкспорта, импорта, реимпорта, транзита или переработки продукции вне таможенной территории Республики Казахстан;
3) организации контроля за соблюдением государственными органами постановлений Правительства Республики Казахстан по вопросам экспортного контроля;
4) совершенствованию системы экспортного контроля в Республике Казахстан и совершенствованию законодательства Республики Казахстан в области экспортного контроля, участию Республики Казахстан в международных режимах по экспортному контролю и т.д;
5) гармонизации процедур и правил системы экспортного контроля Республики Казахстан с нормами и правилами международных режимов нераспространения.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 05.12.2008 N 1161.
3. Функции Комиссии
5. Комиссия в соответствии с возложенными на нее задачами в установленном законодательством порядке осуществляет следующие функции:

1) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.12.05 N 1161 Қаулысымен;
2) экспорттық бақылау жөніндегі халықаралық режимдерге (Ядролық жеткізіп берушілер тобы, Ракеталық технологияларды бақылау режимі, Австралиялық топ, Вассенаар уағдаластығы және тағы басқалар) Қазақстан Республикасының қатысу мүмкіндігін қарайды;
3) экспорттық бақылау саласындағы нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру жөнінде ұсыныстар енгізеді;
4) әскери өнеркәсіпті конверсиялау жөнінде ұсыныстар енгізеді;
5) көптарапты экспорттық бақылау саласында халықаралық
ұйымдармен өзара іс-қимыл бөлігінде ұсынымдар әзірлейді;
6) экспорттық бақылауға жататын өнімдер контрабандасының жолын кесу жөнінде ұсыныстар енгізеді;
7) экспорттық бақылау саласында белгіленген ережелер мен рәсімдердің сақталуына бақылау тетіктерін жетілдіру жөнінде ұсыныстар даярлайды;
8) өнім номенклатурасы (тізімі) жөнінде ұсыныстар енгізеді;
9) Қазақстан Республикасы бекiткен халықаралық шарттарға сәйкес экспорттық бақылау саласындағы ұлттық заңнаманы үйлестiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлейдi;
10) экспорттық бақылау саласында шетел тәжірибесін қорытындылайды;
11) мемлекеттік органдарға жөнелтілер алдындағы кезеңде және экспорттық бақылауға жататын өнімдердің түпкілікті пайдаланылуына тексеру жүргізуді ұсынады;
12) өзінің құзыретіне жатқызылған өзге де мәселелерді қарайды.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.09.21 N 936, 2008.12.05 N 1161 Қаулыларымен.
4. Комиссияның құқықтары
6. Комиссия өзіне жүктелген тапсырмаларды жүзеге асыру және міндеттерді орындау кезінде заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Үкіметіне республиканың стратегиялық мүдделерін қорғау жөніндегі ұсыныстарды табыс етуге;
2) (алынып тасталды)
3) мемлекеттік органдардың құзіретіне кіретін, алайда экспорттық бақылау мүдделерін қозғайтын Қазақстан Республикасының мемлекетаралық экономикалық және әскери-техникалық ынтымақтастығы мәселелерін әзірлеуге және қарауға қатысуына;
4) өз құзыретінің шегінде хаттамалар түрінде шығарылатын ұсыныс сипатындағы шешімдер қабылдауға;
5) Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2008.12.05 N 1161 Қаулысымен;
6) Комиссияға жүктелген функцияларды жүзеге асыруға қажетті материалдарды мемлекеттік органдардан және өзге де ұйымдардан сұратуға;
7) қаралатын мәселелерге қосымша сараптамалық бағалау жүргізу үшін орталық атқарушы органдардың, ведомстволардың, өзге де заңды тұлғалардың қызметкерлері қатарынан сарапшыларды, сондай-ақ жеке тұлғаларды тартуға;
8) қостараптық және көптараптық негізде үкіметаралық ынтымақтастық туралы шарттар мен келісімдер әзірлеуге және Комиссияның құзыретіне кіретін мәселелер бойынша халықаралық ұйымдардың жұмысына қатысуға;

1) исключен постановлением Правительства РК от 05.12.2008 N 1161;
2) рассматривает возможность участия Республики Казахстан в международных режимах экспортного контроля (Группа ядерных поставщиков, Режим контроля над ракетными технологиями, Австралийская группа, Вассенаарская договоренность и другие);
3) вносит предложения по совершенствованию нормативных правовых актов в области экспортного контроля;
4) вносит предложения по конверсии оборонной промышленности;
5) вырабатывает рекомендации в части взаимодействия с международными организациями в области многостороннего экспортного контроля;
6) вносит предложения по пресечению контрабанды продукции, подлежащей экспортному контролю;
7) вырабатывает предложения по совершенствованию механизмов контроля за соблюдением установленных правил и процедур в сфере экспортного контроля;
8) вносит предложения по номенклатуре (списку) продукции;
9) вырабатывает предложения по гармонизации национального законодательства в области экспортного контроля с международными договорами, ратифицированными Республикой Казахстан;
10) обобщает зарубежный опыт в области экспортного контроля;
11) рекомендует государственным органам проведение проверок на предотгрузочном этапе и конечного использования продукции, подлежащей экспортному контролю;
12) рассматривает иные вопросы, отнесенные к ее компетенции.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 21.09.2005 N 936; от 05.12.2008 N 1161.
4. Права Комиссии
6. Комиссия при осуществлении возложенных на нее задач и выполнении обязанностей имеет право в установленном законодательством порядке:
1) представлять в Правительство Республики Казахстан предложения по защите стратегических интересов республики;
2) исключен;
3) участвовать в разработке и рассмотрении вопросов межгосударственного экономического и военно-технического сотрудничества Республики Казахстан, входящих в компетенцию государственных органов, но затрагивающих интересы экспортного контроля;
4) принимать в пределах своей компетенции решения рекомендательного характера, издаваемые в виде протоколов;
5) исключен постановлением Правительства РК от 05.12.2008 N 1161;
6) запрашивать от государственных органов и иных организаций материалы, необходимые для осуществления возложенных на Комиссию функций;
7) привлекать экспертов из числа сотрудников центральных исполнительных органов, ведомств, иных юридических лиц, а также физических лиц для проведения дополнительной экспертной оценки рассматриваемых вопросов;
8) участвовать в разработке договоров и соглашений о межправительственном сотрудничестве на двусторонней и многосторонней основе и в работе международных организаций по вопросам, входящим в компетенцию Комиссии;

9) экспорттық бақылаудың мәселелерін пысықтау үшін жұмыс топтарын құру жөнінде ұсыныстар енгізуге;
10) заңдарға сәйкес басқа да құқықтарды жүзеге асыруға құқылы.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.09.21 N 936, 2008.12.05 N 1161 Қаулыларымен.
5. Комиссияның жұмысын ұйымдастыру
7. Комиссияға басшылық жасауды оның төрағасы болып табылатын Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары жүзеге асырады. Комиссия төрағасы оның қызметiне басшылық жасайды, Комиссияның отырыстарында төрағалық етедi, оның жұмысын жоспарлайды, оның шешiмдерiнiң iске асырылуына жалпы бақылауды жүзеге асырады және қолданыстағы заңнамаға сәйкес Комиссия жүзеге асыратын қызмет, сондай-ақ салааралық, ведомствоаралық үйлестiру үшiн және Комиссия тұжырымдайтын шешiмдер үшiн дербес жауапкершілікте болады. Төраға болмаған уақытта оңың функцияларын орынбасары орындайды.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2006.07.20 N 695 Қаулысымен.
8. Комиссияның жеке құрамын Қазақстан Республикасының Үкіметі бекітеді.
1) алынып тасталды
2) алынып тасталды
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.10.31 N 1155 Қаулысымен.
9. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.10.31 N 1155 Қаулысымен.
10. Комиссияның жұмысы ағымдағы және келешекті жоспарлар негізінде жүзеге асырылады.
Комиссия мәжілістері қажеттілігіне қарай, бірақ тоқсанында кемінде бір рет, оның мүшелерінің кемінде жартысы болған кезінде өткізіледі.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.10.31 N 1155 Қаулысымен.
11. Мәжілістің күн тәртібінің әрбір мәселесі бойынша шешімдер мәжіліске қатысып отырған Комиссия мүшелерінің қарапайым көпшілік дауысымен қабылданады. Дауыстар тең болған жағдайда төрағалық етушінің дауысы шешуші болып саналады.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.10.31 N 1155 Қаулысымен.
12. Комиссия мәжілістері күн тәртібінің мәселелерін қараудың нәтижелері әрбір мәселе бойынша дауыс берудің қорытындылары көрсетіле отырып, Комиссия мүшелерiнiң барлығы мiндеттi түрде қол қоятын тиісті хаттамаларға енгізіледі.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2002.10.31 N 1155, 2006.07.20 N 695 Қаулыларымен.
13. Комиссия мәжілістерінің хаттамаларын Комиссия хатшысы ресімдейді.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.07.20 N 695 Қаулысымен.
14. Комиссияның жұмыс органы отырысқа дейiн кемiнде 10 (он) күнтiзбелiк күн бұрын және қарау үшiн 7 (жетi) күнтізбелік күннен аспайтын мерзiмде Комиссия мүшелерiне жiберетiн Комиссия отырысының күн тәртiбi бойынша ұсыныстар мен қажетті материалдарды дайындайды.

9) вносить предложения по созданию рабочих групп для проработки вопросов экспортного контроля;
10) осуществлять иные права в соответствии с законодательством.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 21.09.2005 N 936; от 05.12.2008 N 1161.
5. Организация работы Комиссии
7. Руководство Комиссией осуществляет Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, который является ее председателем. Председатель Комиссии руководит ее деятельностью, председательствует на заседаниях Комиссии, планирует ее работу, осуществляет общий контроль над реализацией ее решений и несет в соответствии с действующим законодательством персональную ответственность за деятельность, осуществляемую Комиссией, а также межотраслевую, межведомственную координацию и за решения, вырабатываемые Комиссией. Во время отсутствия председателя его функции выполняет заместитель.
Сноска. Пункт 7 в редакции постановления Правительства РК от 20.07.2006 N 695.
8. Персональный состав Комиссии утверждается Правительством Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.10.2002 N 1155.
9. Исключен постановлением Правительства РК от 31.10.2002 N 1155.
10. Работа Комиссии осуществляется на основе текущих и перспективных планов.
Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал, при наличии не менее половины ее членов.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.10.2002 N 1155.
11. Решения по каждому вопросу повестки дня заседания принимаются простым большинством голосов присутствующих на заседании членов Комиссии. В случае равенства голосов, голос председательствующего является решающим.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.10.2002 N 1155.
12. Результаты рассмотрения вопросов повестки дня заседаний Комиссии с указанием итогов голосования по каждому вопросу заносятся в соответствующие протоколы, визируемые в обязательном порядке всеми членами Комиссии.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 31.10.2002 N 1155; от 20.07.2006 N 695.
13. Протоколы заседаний Комиссии оформляются секретарем Комиссии.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 31.10.2002 N 1155; от 20.07.2006 N 695.
14. Рабочий орган Комиссии готовит предложения и необходимые материалы по повесткам дня заседаний Комиссии, которые направляют членам Комиссии не менее чем за 10 (десять) календарных дней до заседания и для рассмотрения в срок не более 7 (семи) календарных дней.

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2005.09.21. N 936 Қаулысымен.
15. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.03.19 N 254 Қаулысымен.
16. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.09.21 N 936 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1917 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасында Экспорттық бақылау жүйесін одан әрі дамыту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 24 наурыздағы N 338 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 10, 118-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының Экспорттық бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 24 қыркүйектегі N 950 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 34, 307-құжат).
3. "Қару-жарақтың, әскери өнімнің және екіұдай мақсаттағы өнімнің экспорты-импорты жөніндегі жекелеген мәселелер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 наурыздағы N 278 қаулысының 1-4, 8-тармақтары.
4. "Қазақстан Республикасының Экспорттық бақылау жөніндегі мемлекеттік комиссиясы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 маусымдағы N 694 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 25, 235-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 24 наурыздағы N 338 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 қыркүйектегі N 1311 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 45, 406-құжат).
6. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 қыркүйектегі N 1363 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 46, 422-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы.

Сноска. Пункт 14 в редакции постановления Правительства РК от 21.09.2005 N 936.
15. Исключен постановлением Правительства РК от 19.03.2005 N 254.
16. Исключен постановлением Правительства РК от 21.09.2005 N 936.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 1999 года N 1917
Перечень утративших силу
некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 марта 1995 года N 338 "О мерах по дальнейшему развитию системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст.118).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1998 года N 950 "О Государственной комиссии Республики Казахстан по экспортному контролю" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 34, ст.307).
3. Пункты 1-4, 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1999 года N 278 "Об отдельных вопросах по экспорту-импорту вооружения, военной продукции и продукции двойного назначения".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 1999 года N 694 "Об утверждении Положения о Государственной комиссии Республики Казахстан по экспортному контролю" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 25, ст. 235).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1999 года N 1311 "О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 марта 1995 года N 338" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 45, ст.406).
6. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 1999 года N 1363 (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 46, ст.422).