Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 6 маусым N 86-ө
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы N 247   P990247_   қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қосымшаға сәйкес кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2000 жылғы 6 маусымдағы
N 86-өкіміне қосымша
Премьер-Министрдің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 16  маусымдағы N 110 өкімі;|
2. "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 2 қазандағы N 190 өкімі;
3. "Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 16 қарашадағы N 226  R980226_ өкімі;
4. "Жерасты тау-кен жұмыстарында, еңбек жағдайы аса зиянды әрі ауыр жұмыстарда қажетті стаж жинақтаған, бірақ 1998 жылдың 1 қаңтарына дейін зейнетақы тағайындау үшін талап етілетін жасқа жетпеген азаматтардың мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 11 желтоқсандағы N 239  R980239_ өкімі;
5. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері жөніндегі заңдарының жобаларын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 30 қаңтардағы N 7а өкімі;
6. "Жамбыл облысының фосфор ішкі саласы кәсіпорындары "Суперфосфат зауыты" АҚ, "Өнеркәсіпкөлік" АҚ, "Нодфос" АҚ және "Қаратау" АҚ жай-күйіне тексеру жүргізу жөніндегі Үкімет комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 18 мамырдағы N 66   R990066_   өкімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 2000 года N 86-р
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года N 247 P990247_ "Об утверждении Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп" признать
утратившими силу некоторые решения Премьер-Министра Республики Казахстан
согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 июня 2000 года N 86-р
Перечень
утративших силу некоторых решений Премьер-Министра
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июня 1998
года N 110.
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 1998 года N 190 "Об образовании межведомственной рабочей группы по организации общественных работ".
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 1998 года N 226 R980226_ "О создании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "О занятости населения".
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 декабря 1998 года N 239 R980239_ "О создании рабочей группы по подготовке предложений по проблеме граждан, выработавших необходимый стаж на подземных горных работах, на работах с особо вредными и тяжелыми условиями труда, но не достигших на 1 января 1998 года требуемого возраста для назначения пенсий.
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 1999 года N 7а "О создании рабочей группы по разработке проектов законов Республики Казахстан по вопросам социального обеспечения".
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 1999 года N 66 R990066_ "О Правительственной комиссии по проведению ревизии состояния предприятий фосфорной подотрасли Жамбылской области АО "Суперфосфатный завод", АО "Промтранс", АО "Нодфос" и АО "Каратау".
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)