Қазақстан Республикасы Президентiнің 2003 жылғы 13 қыркүйектегі N 1189 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 қыркүйектегі N 219-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетілдiру туралы" 2003 жылғы 13 қыркүйектегi N 1189 Жарлығын (бұдан әрі - Жарлық) iске асыру мақсатында:
1. Қайта ұйымдастырылған мемлекеттік орган қолданыстағы заңнамаға сәйкес қайта ұйымдастыру рәсiмдерiн қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi және Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi бiр апта мерзiмде:
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігімен бiрлесiп, Қазақстан Республикасының Үкiметiне белгiленген тәртiппен тиiстi мемлекеттiк органдардың, олардың ведомстволары мен аумақтық органдарының штат саны лимиттерiн бекiту туралы қаулының жобасын енгiзсiн;
Қазақстан Республикасының Үкiметiне белгiленген тәртiппен тиiстi мемлекеттiк органдар туралы ережелердi бекіту туралы қаулылардың жобаларын енгiзсiн;
Қазақстан Республикасының Үкiметiне қолданыстағы нормативтiк құқықтық кесiмдердi Жарлыққа сәйкес келтiру жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн;
Жарлықты iске асыру үшiн қажеттi өзге де шаралар қабылдасын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2003 года N 1189
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2003 года N 219-р
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2003 года N 1189 "О дальнейшем совершенствовании государственного управления Республики Казахстан" (далее - Указ):
1. Реорганизованному государственному органу обеспечить реорганизационные процедуры в соответствии с действующим законодательством.
2. Министерству культуры Республики Казахстан и Министерству информации Республики Казахстан в недельный срок:
совместно с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан внести в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке проект постановления об утверждении лимитов штатной численности соответствующих государственных органов, их
ведомств и территориальных органов;
внести в Правительство Республики Казахстан в установленном порядке проекты постановлений об утверждении положений о соответствующих государственных органах;
внести в Правительство Республики Казахстан предложения по приведению действующих нормативных правовых актов в соответствие с Указом;
принять иные меры, необходимые для реализации Указа.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр