"Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 13 шілдедегі N 200-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын  iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
3. Жергiлiктi атқарушы органдар, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi, сондай-ақ өзге де мүдделi мемлекеттiк органдар мен ұйымдар "Мүлікті жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңында белгiленген мерзiмде мүлiктi жария етудiң жүргiзiлуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 13 шiлдедегi
N 200-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
P/c
N
Нормативтiк құқықтық кесiмнiң атауы
Аяқталу нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресiмделмеген Қазақстан  Республикасының аумағындағы жылжымайтын мүлiктiң жария етiлуiн жүргiзу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Әдiлетминi
(жинақтау) ИСМ Қаржыминi
ЖРА
2006 жылғы шілде
2
Құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресiмделмеген Қазақстан Республикасының аумағындағы жылжымайтын мүлiктiң жария етiлуiн жүргiзу жөнiндегi комиссия туралы үлгi ереженi бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
Әдiлетминi
(жинақтау) ИСМ Қаржыминi
ЖРА
2006 жылғы шілде
3
"Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген жылжымайтын мүлiк объектiлерiн пайдалануға қабылдауды ұйымдастыру және жүргiзу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ИСМ (жинақтау)
ЖРА
2006 жылғы шілде
4
"Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген жер учаскелерiне құқықтарды ресiмдеу ережесiн бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ЖРА (жинақтау)
ИСМ
2006 жылғы шілде
5
"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң қаулысы
ЭБЖМ
2006 жылғы шілде
6
Салық органдарында мүлiктiң жария етiлуiн жүргiзу жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы
Қазақстан
Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы шілде
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қаржыминi - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Әдiлетминi - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ЖРА - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгi.

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июля 2006 года N 200-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества" (далее - перечень).
2. Центральным исполнительным органам разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
3. Местным исполнительным органам, Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан, а также иным заинтересованным государственным органам и организациям обеспечить проведение легализации имущества в сроки, установленные Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьера-Министра
Республики Казахстан
от 13 июля 2006 года
N 200-р
Перечень нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан
"Об амнистии в связи с легализацией имущества"
N
п
/
п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Государ-
ственные
органы,
ответст-
венные за
исполне-
ние
Срок
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1
Об утверждении
Правил проведения
легализации
недвижимого
имущества,
находящегося на
территории
Республики
Казахстан,
права на которое
не оформлены
в соответствии с
законодательством
Республики
Казахстан
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МЮ
(созыв),
МИТ, МФ,
АЗР
Июль
2006 года
2
Об утверждении
Типового положения
о комиссии по
проведению
легализации
недвижимого
имущества,
находящегося на
территории
Республики
Казахстан, права
на которое не
оформлены в
соответствии с
законодательством
Республики
Казахстан
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МЮ
(созыв),
МИТ, МФ,
АЗР
Июль
2006 года
3
Об утверждении
Правил организации
и проведения
приемки в
эксплуатацию
объектов
недвижимого
имущества,
легализованных в
соответствии с
Законом Республики
Казахстан "Об
амнистии в связи
с легализацией
имущества"
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МИТ
(созыв),
АЗР
Июль
2006 года
4
Об утверждении
Правил оформления
прав на земельные
участки,
легализованные в
соответствии с
Законом Республики
Казахстан "Об
амнистии в связи
с легализацией
имущества"
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
АЗР
(созыв),
МИТ
Июль
2006 года
5
О внесении
дополнения в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 24
декабря 2004 года
N 1362 "Об
утверждении
Единой бюджетной
классификации
Республики
Казахстан"
Постанов-
ление
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МЭБП
Июль
2006 года
6
Об утверждении
Инструкции по
проведению
легализации
имущества
в налоговых
органах
Приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
Июль
2006 года
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
МФ   - Министерство финансов Республики Казахстан
МЮ   - Министерство юстиции Республики Казахстан
МИТ  - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
АЗР  - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами