Қазақстан Республикасындағы өндіруші салалар қызметінің ашықтығы бастамасының имплементациясы бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 28 қарашадағы N 342-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 390-ө Өкімімен.
Ескерту. Өкімнің күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы  N 390-ө  Өкімімен.
1. Қолданыстағы заңнамаға Қазақстан Республикасындағы өндіруші салалар қызметінің ашықтығы бастамасының имплементациясы бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу қажеттілігін талдау мен зерделеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ақшолақов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы                және минералдық ресурстар
вице-министрі, жетекші
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы             және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Баталов                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы               және сауда вице-министрі
Құсдәулетов                - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы               вице-министрі
Ерғожин                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Дәулет Еділұлы               министрлігінің Салық комитеті
мамандандырылған бөлімінің бастығы
Сартбаев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Медет Мақсұтұлы              Төрағасының орынбасары
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 ақпанға дейін қолданыстағы заңнамаға Қазақстан Республикасындағы өндіруші салалар қызметінің ашықтығы бастамасының имплементациясы бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Жұмыс тобына белгіленген тәртіппен жұмыс тобының құзыретіне
кіретін мәселелер бойынша орталық атқарушы органдар мен өзге де ұйымдардың мамандарын тарту, сондай-ақ қажетті ақпараттарды сұрату құқығы берілсін.
4. Жұмыс тобының қызметін бақылау мен үйлестіру Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі Б.С. Ізмұхамбетовке жүктелсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по выработке предложений по имплементации инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2006 года N 342-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 390-p.
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2006 года N 342-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года  N 390-p .
1. В целях анализа и изучения необходимости внесения изменений и дополнений в действующее законодательство по имплементации инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Акчулаков                   - вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович                ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Баталов                     - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович               Республики Казахстан
Куставлетов                 - вице-министр юстиции
Дулат Рашитович               Республики Казахстан
Ергожин                     - начальник специализированного отдела
Даулет Идылович               Налогового Комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Сартбаев                    - заместитель Председателя Национального
Медет Максутович              Банка Республики Казахстан
2. Рабочей группе до 1 февраля 2007 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в действующее законодательство по имплементации инициативы прозрачности деятельности добывающих отраслей в Республике Казахстан.
3. Предоставить рабочей группе право в установленном порядке привлекать специалистов центральных исполнительных органов и иных организаций по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы, а также запрашивать необходимую информацию.
4. Контроль и координацию деятельности рабочей группы возложить на Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Измухамбетова Б.С.
Премьер-Министр