"Мемлекеттік-жеке меншік серіктестік негізінде 100 мектеп пен 100 аурухана салу" жобасын іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 2 наурыздағы N 40-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың 2007 жылғы 28 ақпандағы "Жаңа әлемдегi жаңа Қазақстан" атты Қазақстан халқына  Жолдауын  iске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мамытбеков                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Асылжан Сарыбайұлы           Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары, жетекші
Райымбеков                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сайлаухан Ғазизұлы           Министрiнiң Кеңсесi Өңiрлiк даму
бөлiмiнiң меңгерушiсi, жетекшiнiң
орынбасары
Нұрғожаева                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Татьяна Александровна        министрлiгi Бюджет департаментiнiң
директоры, хатшы
Шварцкопф                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Илона Альбертовна            бюджеттік жоспарлау министрлігі
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаментінің директоры
Ищанов                     - Қазақстан Республикасының Парламентi
Қайрат Қыдырбекұлы           Сенатының депутаты
Қосмамбетов                - Қазақстан Республикасының Парламентi
Төлебек Қосмамбетұлы         Мәжiлiсiнiң депутаты
Баталов                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы               және сауда вице-министрi
Ерғожин                    - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Дәулет Еділұлы               министрi
Нүсiпова                   - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Әсем Бекқызы                 сақтау вице-министрi
Келiмбетов                 - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк
Қайрат Нематұлы              қоғамы басқармасының төрағасы
Смағұлов                   - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Болат Советұлы
Бөкенов                    - Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары
Қайрат Ақмәдиұлы
Әбiшев                     - Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң
Ислам Әлмаханұлы             орынбасары
Перуашев                   - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерiмен
Азат Тұрлыбекұлы             жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағы
басқармасының төрағасы
Иванов                     - "Атамекен" Қазақстан кәсiпкерлерiмен
Виктор Михайлович            жұмыс берушiлерi жалпыұлттық одағының
басқармасы төрағасының орынбасары
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.10.01.  N 282-ө  Өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 11 наурызға дейiнгi мерзiмде "Мемлекеттiк-жеке меншiк серiктестiк негiзiнде 100 мектеп пен 100 аурухана салу" 2007-2010 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарының жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізсін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по реализации проекта "Строительство 100 школ и 100 больниц на основе государственно-частного партнерства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2007 года N 40-p
В целях реализации  Послания  Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева народу Казахстана "Новый Казахстан в новом мире" от 28 февраля 2007 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мамытбеков                  - Заместитель Руководителя Канцелярии
Асылжан Сарыбаевич            Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Раимбеков                     заведующий Отделом регионального
Сайлаухан Газизович           развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Нургожаева                    директор Бюджетного департамента
Татьяна Александровна         Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарь
Ищанов                        депутат Сената Парламента Республики
Кайрат Кыдырбекович           Казахстан
Космамбетов                   депутат Мажилиса Парламента
Толебек Космамбетович         Республики Казахстан
Баталов                       вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович               Республики Казахстан
Ергожин                       вице-министр финансов Республики
Даулет Едилович               Казахстан
Нусупова                      вице-министр здравоохранения
Асем Бековна                  Республики Казахстан
Келимбетов                    председатель Правления акционерного
Кайрат Нематович              общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына"
Смагулов                      заместитель акима города Астаны
Болат Советович
Букенов                       заместитель акима города Алматы
Кайрат Ахмадиевич
Абишев                        заместитель акима Южно-Казахстанской
Ислам Альмаханович            области
Перуашев                      председатель Правления
Азат Турлыбекович             Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Иванов                        заместитель председателя Правления
Виктор Михайлович             Общенационального союза
предпринимателей и работодателей
Казахстана "Атамекен"
Шварцкопф                   - директор Департамента инвестиционной
Илона Альбертовна             политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 1 октября 2007 г. N  282-р .
2. Рабочей группе в срок до 11 марта 2007 года внести в Правительство Республики Казахстан проект Плана мероприятий на 2007-2010 годы "Строительство 100 школ и 100 больниц на основе государственно-частного партнерства".

2-1. Жұмыс тобы 2007-2010 жылдарға арналған "Мемлекеттік-жеке меншік серіктестік негізінде 100 мектеп пен 100 аурухана салу" жобасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының орындалуына мониторинг жүргізсін.
Ескерту. 2-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.10.01.  N 282-ө  Өкімімен.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ө.Е.Шөкеевке жүктелсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2007.10.01. N  282-ө  Өкімімен.
Премьер-Министр

2-1. Рабочей группе проводить мониторинг исполнения Плана мероприятий по реализации проекта "Строительство 100 школ и 100 больниц на основе государственно-частного партнерства" на 2007-2010 годы.
Сноска. Распоряжение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с распоряжением Премьер-Министра РК от 1 октября 2007 г. N  282-р .
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Шукеева У.Е.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 1 октября 2007 г. N  282-р .
Премьер-Министр