"Қазақстан Республикасының Су кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 12 ақпандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 35-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының Су кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 12 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілер қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 10 наурыздағы
N 35-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының Су кодексіне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009
жылғы 12 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2009 жылғы наурыз
2.
Су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ (жинақтау), ТЖМ, Қоршағанортамині
2009 жылғы наурыз
3.
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін пайдалану ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ (жинақтау), Қоршағанортамині ДСМ
2009 жылғы наурыз
4.
Елді мекендердің су бұру жүйелеріне сарқынды суларды қабылдау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ (жинақтау), Қоршағанортамині ДСМ
2009 жылғы наурыз
5.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 қаңтардағы N 56 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2009 жылғы наурыз
6.
Су шаруашылығы жүйелері мен құрылыстары қауіпсіздігінің өлшемдерін бекіту туралы
АШМ бұйрығы
АШМ (жинақтау), Қоршағанортамині
2009 жылғы наурыз
7.
Елді мекендердің сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін техникалық пайдалану ережесін бекіту туралы
АШМ бұйрығы
АШМ
2009 жылғы наурыз
8.
Гидромелиорациялық жүйелер мен су шаруашылығы құрылыстарына паспорттар беруді жүргізу ережесін және паспорттың нысанын бекіту туралы
АШМ бұйрығы
АШМ
2009 жылғы наурыз
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ           - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ТЖМ           - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау
министрлігі
ДСМ           - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 12 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Водный кодекс Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 35-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 12 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Водный кодекс Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 марта 2009 года № 35-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 12 февраля 2009 года
"О внесении изменений и дополнений в Водный кодекс Республики
Казахстан"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые решения
Правительства
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
март
2009 года
2.
Об утверждении Правил
обеспечения
безопасности
водохозяйственных
систем и сооружений
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
(созыв),
МЧС,
МООС
март
2009 года
3.
Об утверждении Правил
пользования системами
водоснабжения и
водоотведения
населенных пунктов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
(созыв),
МООС,
МЗ
март
2009 года
4.
Об утверждении Правил
приема сточных вод в
системы водоотведения
населенных пунктов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
(созыв),
МООС,
МЗ
март
2009 года
5.
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 20 января 2004
года № 56
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
март
2009 года
6.
Об утверждении
критериев
безопасности
водохозяйственных
систем и сооружений
Приказ МСХ
МСХ
(созыв),
МООС
март
2009 года
7.
Об утверждении Правил
технической
эксплуатации систем
водоснабжения и
водоотведения
населенных пунктов
Приказ МСХ
МСХ
март
2009 года
8.
Об утверждении Правил
проведения
паспортизации
гидромелиоративных
систем и
водохозяйственных
сооружений и формы
паспорта
Приказ МСХ
МСХ
март
2009 года
Расшифровка аббревиатур :
МСХ  - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЧС  - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
МЗ   - Министерство здравоохранения Республики Казахстан