"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне экологиялық қауіпті технологияларды, техника мен жабдықты әкелуді реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 23 маусымдағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 114-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне экологиялық қауіпті технологияларды, техника мен жабдықты әкелуді реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 23 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 6 тамыздағы
N 114-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексіне экологиялық қауіпті технологияларды, техника мен жабдықты әкелуді реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 23 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Аяқтау нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Әзірлеу және енгізу мерзімі
1
2
3
4
5
1.
"Мемлекеттік экологиялық сараптамасын жүргізу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылы 28 маусымдағы N 207-ө бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қоршағанортаминінің бұйрығы
Қоршағанортамині
2009 жылғы тамыз
2.
"Жоспарлау алдындағы, жоспарлау, жобалау алдындағы және жобалау құжаттамасын әзірлеу кезінде көзделіп отырған шаруашылық және өзге де қызметтің қоршаған ортаға әсеріне бағалау жүргізу бойынша нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2007 жылғы 28 маусымдағы  N 204-ө бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қоршағанортаминінің бұйрығы
Қоршағанортамині
2009 жылғы тамыз
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі.

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 июня 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Экологический кодекс Республики Казахстан по вопросам регулирования ввоза экологически опасных технологий, техники и оборудования"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 114-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 23 июня 2009 года "О внесении изменений и дополнений в Экологический кодекс Республики Казахстан по вопросам регулирования ввоза экологически опасных технологий, техники и оборудования".
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 августа 2009 года № 114-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 23 июня
2009 года "О внесении изменений и дополнений в Экологический
кодекс Республики Казахстан по вопросам регулирования ввоза
экологически опасных технологий, техники и оборудования"
№ п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Государственные
органы,
ответственные
за исполнение
Срок
разработки
и внесения
1
2
3
4
5
1.
О внесении
изменений и дополнений в приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 28 июня 2007 года
№ 207-п "Об
утверждении
Правил проведения
государственной
экологической
экспертизы"
Приказ МООС
МООС
Август
2009 года
2.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан от 28 июня 2007 года
№ 204-п "Об утверждении Инструкции по проведению оценки
воздействия намечаемой
хозяйственной и иной деятельности на окружающую среду при разработке предплановой, плановой,
предпроектной и проектной
документации"
Приказ МООС
МООС
Август
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МООС - Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.