"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 10 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 14 наурыздағы № 34-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 10 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары тізбеге сәйкес белгіленген мерзімде:
1) нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 14 наурыздағы
№ 34-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі
заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды,
олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық
бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері
бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан
Республикасының 2011 жылғы 10 қаңтардағы Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің
2011.08.04 № 102-ө Өкімімен.
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Акт нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Қазақстан Республикасының аумағын жедел жабдықтау қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қорғанысмині
2011 жылғы қыркүйек
2
Қорғаныс мүддесінде Қазақстан Республикасының аумағын жедел жабдықтау жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қорғанысмині
2011 жылғы қараша
3
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қаңтардағы № 56 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2011 жылғы наурыз
4
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «Оңалту орталығы 1», «Оңалту орталығы 2» мемлекеттік мекемелерін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2011 жылғы наурыз
5
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 мамырдағы № 598 және 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 19 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы (ғылыми лингвистикалық сараптаманы жүзеге асыру жөніндегі уәкілетті ұйымды, сондай-ақ оны өткізу тәртібін белгілеу бөлігінде)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2011 жылғы наурыз
6
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қаңтардағы № 51 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2011 жылғы наурыз
7
Арнайы су пайдалануға рұқсат беруге өтініште көрсетілетін мәліметтер тізбесін бекіту туралы
АШМ бұйрығы
АШМ
2011 жылғы наурыз
8
Қазақстан Республикасының тұқым шаруашылығы туралы заңнамасының талаптарын бұзуды жою туралы нұсқаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулының нысандарын бекіту туралы
АШМ бұйрығы
АШМ
2011 жылғы наурыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 10 января 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2011 года № 34-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 января 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан в установленные согласно перечню сроки:
1) разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 марта 2011 года № 34-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 января
2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами
права различных законодательных актов и норм, способствующих
совершению коррупционных правонарушений"
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 04.08.2011 № 102-р.
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта Ответствен-
ные
государст-
венные
органы
Срок
исполне-
ния
1 2 3 4 5
1
Об утверждении Правил
оперативного оборудования
территории Республики
Казахстан
Указ
Президента
Республики
Казахстан
МО
Сентябрь
2011 года
2
Об утверждении Плана
оперативного оборудования
территории Республики
Казахстан в интересах
обороны
Указ
Президента
Республики
Казахстан
МО
Ноябрь
2012 года
3
О признании утратившим
силу постановления
Правительства Республики
Казахстан от 20 января 2004
года № 56
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Март
2011 года
4
О ликвидации
государственных учреждений
«Центр реабилитации 1» и
«Центр реабилитации 2»
Комитета
уголовно-исполнительной
системы Министерства
юстиции Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Март
2011 года
5
О внесении дополнений в
постановления Правительства
Республики Казахстан от 30
мая 2002 года № 598 и от 22
января 2010 года № 19
части определения
уполномоченной организации
по осуществлению научной
лингвистической
экспертизы, а также порядка
ее проведения)
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Март
2011 года
6
О признании утратившим
силу постановления
Правительства Республики
Казахстан от 17 января 2003
года № 51
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
Март
2011 года
7
Об утверждении сведений,
указываемых в заявлении на
выдачу разрешения на
специальное
водопользование
Приказ МСХ
МСХ
Март
2011 года
8
Об утверждения формы
предписания об устранении
нарушения требований
законодательства
Республики Казахстан о
семеноводстве, протокола об
административном
правонарушении,
постановления по делу об
административном
правонарушении
Приказ МСХ
МСХ
Март
2011 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан