"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 17 ақпандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 7 сәуірдегі № 69-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 17 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 7 сәуірдегі
№ 69-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
бәсекеге қабілетті кәсіпорындарды сауықтыру мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан
Республикасының 2012 жылғы 17 ақпандағы Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
«Борышкердiң мүлкiн (активтерiн) сату жөнiнде сауда-саттық жүргiзу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі № 326 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині ЭДСМ
АШМ
БҚА
ТМРА
сәуір
2.
Оңалтушы басқарушының қорытынды есебінің нысанын бекіту туралы
Бұйрық
Қаржымині
сәуір
3.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Бұйрық
Қаржымині
сәуір
4.
«Оңалтушы және конкурстық басқарушыларды, сырттай байқау әкімшісін тағайындау және шеттету қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық
Қаржымині
сәуір
Ескертпе: абревиатуралардың толық жазылуы:
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
АШМ – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
БҚА – Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі
ТМРА – Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оздоровления конкурентоспособных предприятий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2012 года № 69-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оздоровления конкурентоспособных предприятий» (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 апреля 2012 года № 69-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 17 февраля 2012 года
«О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам оздоровления
конкурентоспособных предприятий»
№ п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственные
органы,
ответственные
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений и
дополнений в постановление
Правительства Республики
Казахстан от 26 апреля
2006 года № 326 «Об
утверждении Правил
проведения торгов по
продаже имущества
(активов) должника»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ (созыв)
МЭРТ
МСХ
АЗК АРЕМ
апрель
2.
Об утверждении формы
заключительного отчета
реабилитационного
управляющего
Приказ
МФ
апрель
3.
О признании утратившими
силу некоторых приказов
Министра финансов
Республики Казахстан
Приказ
МФ
апрель
4.
О внесении изменений и
дополнений в приказ
Министра финансов
Республики Казахстан от
15 декабря 2011 года
№ 637 «Об утверждении
Правил назначения и
отстранения
реабилитационного и
конкурсного управляющих,
администратора внешнего
наблюдения»
Приказ
МФ
апрель
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
АЗК - Агентство Республики Казахстан по защите конкуренции
АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий