Астана қаласында 2014 жылғы 2 - 5 мамырда Азия Даму Банкінің Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 71-ө өкімі
Астана қаласында 2014 жылғы 2 5 мамырда Азия Даму Банкінің Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы мәжілісін сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Астана қаласында 2014 жылғы 2 – 5 мамырда Азия Даму Банкінің Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                   С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 29 сәуірдегі
№ 71-ө өкімімен
бекітілген
Астана қаласында 2014 жылғы 2 – 5 мамырда Азия Даму Банкінің Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы мәжілісін дайындау және өткізу жөніндегі
іс-шаралар жоспары
Р/с №
Іс-шара
Орындау мерзімі
Жауапты орындаушы
1
2
3
4
1
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісін өткізу процесін жалпы ұйымдастыруды және үйлестіруді қамтамасыз ету
2013 жылғы сәуір – 2014 жылғы мамыр
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ЭБЖМ
2
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісін өткізуге байланысты іс-шараларды хабар тарату және баспа БАҚ-та жария ету жөніндегі медиа-жоспарды әзірлеу және бекіту
2013 жылғы сәуір – мамыр
МАМ, «ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ЭБЖМ, ұйымдастыру комитеті
3
Өткізілетін іс-шараларды ұйымдастыруға демеушілерді, оның ішінде бас және ақпараттық демеушілерді тарту мәселесін пысықтау
2013 жылғы сәуір – желтоқсан
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша)
4
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісі бойынша Қазақстанның веб-сайты дизайнын әзірлеу және оның мазмұнын толтыру
2013 жылғы сәуір – желтоқсан
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ЭБЖМ, Астана қаласының әкімдігі, ИЖТМ, МАМ, СІМ
5
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісін медиа-жоспарға сәйкес БАҚ-та ақпараттық сүйемелдеуді ұйымдастыру және жариялау
2013 жылғы маусым – 2014 жылғы мамыр
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), МАМ, СІМ, ЭБЖМ
6
АДБ талаптарына сәйкес Астана қаласының әуежайында 47-ші жыл сайынғы мәжіліске қатысушыларға қызмет көрсетуді қамтамасыз ету
2013 жылғы маусым – 2014 жылғы мамыр
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), «Астана халықаралық әуежайы» АҚ (келісім бойынша)
7
Спикерлер мен модераторлар тізімін қалыптастыру және АДБ-ға ұсыну
2013 жылғы қыркүйек-қараша
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ЭБЖМ, ұйымдастыру комитеті
8
Шақырылатын қатысушылар тізімін қалыптастыру және келісу
2013 жылғы желтоқсан
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ЭБЖМ, ұйымдастыру комитеті
9
АДБ талаптарына сәйкес 47-ші жыл сайынғы мәжілісті өткізу кезеңінде Астанаға және Астанадан тікелей халықаралық әуе рейстерін арттыру бойынша қажетті шаралар қабылдау
2014 жылғы қаңтар
ККМ, «ЭйрАстана» АҚ (келісім бойынша), ұйымдастыру комитеті
10
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісін өткізу ғимараттарында залдарды және тиісті үй-жайларды жалға алу мәселесін пысықтау
2014 жылғы қаңтар-ақпан
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі, БҒМ, ұйымдастыру комитеті
11
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісін өткізу кезеңіне Қазақ ұлттық өнер университетінің «Шабыт» сарайындағы оқыту сабақтарын басқа оқыту корпустарына ауыстыру мәселесін пысықтау
2014 жылғы қаңтар-ақпан
БҒМ, ҚазҰӨУ (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі, ұйымдастыру комитеті
12
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісінде жұмыс істеу үшін студенттер қатарынан еріктілерді тарту
2014 жылғы қаңтар-сәуір
БҒМ, Назарбаев университеті (келісім бойынша), «ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша)
13
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісін өткізу орындарында қоғамдық тамақтану орындарын ұйымдастыру
2014 жылғы қаңтар-сәуір
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі
14
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісі шеңберінде мәдени іс-шараларды өткізу бағдарламасын әзірлеу
2014 жылғы қаңтар-сәуір
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), МАМ, ЭБЖМ, БҒМ, Астана қаласының әкімдігі
15
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісі шеңберінде ресми пайдалануға арналған АДБ жабдықтары мен материалдарын жедел кедендік бақылау мен ресімдеуді қамтамасыз ету
2014 жылғы қаңтар-мамыр
Қаржыминінің КБК
16
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісінің VIP –персоналары мен барлық қатысушылары үшін қабылдаушы тараптың атынан ресми қабылдауларды ұйымдастыру және өткізу
2014 жылғы қаңтар-мамыр
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ЭБЖМ, Астана қаласының әкімдігі, ҚР ПІБ (келісім бойынша), СІМ, ұйымдастыру комитеті
17
АДБ талаптарына сәйкес байланыспен және коммуникациялармен, техникалық жабдықтаумен қамтамасыз ету
2014 жылғы ақпан-сәуір
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ККМ, МАМ, «Қазақтелеком» АҚ (келісім бойынша), «Kazsatnet» ҰК» АҚ (келісім бойынша), «Зерде» холдингі» АҚ (келісім бойынша)
18
АДБ талаптарына сәйкес іс-шаралар өткізілетін орындарда және қатысушылар тұратын орындарда қоғамдық тәртіпті сақтауды, қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша ақпарат ұсыну
2014 жылғы наурыз
ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша), ПКҚ (келісім бойынша), «ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша)
19
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісіне қатысушылар үшін Астана қаласы бойынша экскурсиялар ұйымдастыру және ресми делегаттардың жұбайына (жұбайларына) арналған мәдени бағдарламаны пысықтау
2014 жылғы наурыз-мамыр
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі, МАМ, ЭБЖМ, ИЖТМ, ұйымдастыру комитеті
20
Делегация басшылары мен VIP-персоналар үшін автокөлік қызметін қамтамасыз ету
2014 жылғы наурыз-мамыр
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ПІБ (келісім бойынша)
21
Қонақүйлер және АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісінің іс-шараларын өткізу орындары арасында автобустық қозғалысты қамтамасыз ету және ұйымдастыру
2014 жылғы наурыз-мамыр
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі, ұйымдастыру комитеті
22
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісін өткізу кезеңінде халықаралық баспасөз-орталығын ұйымдастыру және оның толық жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2014 жылғы 1 сәуірге дейін
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ККМ, МАМ, Астана қаласының әкімдігі, «Қазақтелеком» АҚ (келісім бойынша)
23
Тарату материалдарын (буклеттер, портфельдер, блокноттар, кәдесыйлар, бейдждер, шақырулар, анықтамалар, бағдарламалар, кеңсе заттары және т.б.) дайындау
2014 жылғы 1 сәуірге дейін
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша)
24
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісінің қатысушыларына визалық қолдау көрсету
2014 жылғы 1 сәуірге дейін
СІМ, «ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша)
25
Мемлекеттік органдарға ресми делегаттарды бекіту
2014 жылғы 1 сәуірге дейін
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ұйымдастыру комитеті
26
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісі үшін баннерлер мен көрсеткіштерді дайындау және орналастыру
2014 жылғы 1 сәуірге дейін
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі
27
Сүйемелдеуші тұлғалар үшін бағдарлама бойынша брошюралар дайындау
2014 жылғы сәуір
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), СІМ, ұйымдастыру комитеті
28
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісіне шетелдік қатысушыларды күтіп алу және шығарып салу, оның ішінде Астана қаласы әуежайының VIP/CIP залдары арқылы өткізуді қамтамасыз ету
2014 жылғы сәуір-мамыр
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), ҚР ПІБ (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі, ұйымдастыру комитеті
29
VIP-персоналар мен ресми делегациялардың басшыларына кедендік және паспорттық бақылаудан өтуге жәрдем көрсету
2014 жылғы сәуір-мамыр
Қаржыминінің КБК, Шекара қызметі, Астана қаласының әкімдігі
30
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісіне қатысушыларды Астана қаласының қонақ үйлерінде орналастыру кезінде жәрдем көрсету
Мәжілісті өткізу күндері
«ЭЗИ» АҚ (келісім бойынша), Астана қаласының әкімдігі, ұйымдастыру комитеті
31
Іс-шараларды өткізу орындарында қауіпсіздік пен қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету
Мәжілісті өткізу күндері
ІІМ, ПКҚ (келісім бойынша), ҰҚК (келісім бойынша), ұйымдастыру комитеті
32
Ресми делегациялардың басшылары мен қатысушыларына медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
Мәжілісті өткізу күндері
ДСМ
33
АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісін өткізудің қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат ұсыну
2014 жылғы шілде
ЭБЖМ (жинақтау), Қазақстан Республикасының мүдделі мемлекеттік органдары мен өзге де ұйымдары
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ДСМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
MАМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
БҒМ – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ККМ – Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Қаржыминінің КБК – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
ҰҚК – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ПКҚ – Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі
ҚР ПІБ – Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
Шекара қызметі – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі
«ЭЗИ» АҚ – «Экономикалық зерттеулер институты» акционерлік қоғамы
«Kazsatnet» ҰК» АҚ - «Kazsatnet» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
«Зерде» холдингі» АҚ – «Зерде» ұлттық ақпараттық коммуникациялық холдингі» акционерлік қоғамы
«ЭйрАстана» АҚ - «ЭйрАстана» акционерлік қоғамы
«Астана халықаралық әуежайы» АҚ – «Астана халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамы
ҚазҰӨУ – «Шабыт» Қазақ ұлттық өнер университеті» мемлекеттік мекемесі
Назарбаев университеті – «Назарбаев университеті» дербес білім беру ұйымы
БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдары
АДБ – Азия Даму Банкі
Ұйымдастыру комитеті – Азия Даму Банкінің Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы мәжілісін дайындау мен өткізу бойынша ұйымдастыру комитеті

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению 47-го ежегодного заседания Совета управляющих Азиатского Банка Развития в городе Астане 2 - 5 мая 2014 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 апреля 2013 года № 71-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения в городе Астане 2 – 5 мая 2014 года 47-го ежегодного заседания Совета управляющих Азиатского Банка Развития:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 47-го ежегодного заседания Совета управляющих Азиатского Банка Развития в городе Астане 2 – 5 мая 2014 года.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 апреля 2013 года № 71-р
План мероприятий
по подготовке и проведению 47-го ежегодного заседания
Совета управляющих Азиатского Банка Развития
в городе Астана 2 – 5 мая 2014 года
№ п/п
Мероприятие
Сроки исполнения
Ответственный исполнитель
1
2
3
4
1
Обеспечение общей организации и координации процесса проведения 47-го ежегодного заседания АБР
Апрель 2013 года – май 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МЭБП
2
Разработка и утверждение медиа-плана по освещению в вещательных и печатных СМИ мероприятий, связанных с проведением 47-го ежегодного заседания АБР
Апрель – май 2013 года
МКИ,
АО «ИЭИ» (по согласованию), МЭБП, оргкомитет
3
Проработка вопроса привлечения спонсоров к организации проводимых мероприятий, в том числе генерального и информационного спонсоров
Апрель – декабрь 2013 года
АО «ИЭИ» (по согласованию)
4
Разработка дизайна и наполнение содержания веб-сайта Казахстана по 47-му ежегодному заседанию АБР
Апрель – декабрь 2013 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МЭБП, акимат города Астаны, МИНТ, МКИ, МИД
5
Организация информационного сопровождения и освещение 47-го ежегодного заседания АБР в СМИ в соответствии с медиа-планом
Июнь 2013 года – май 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МКИ, МИД, МЭБП
6
Обеспечение обслуживания участников 47-го ежегодного заседания в аэропорту города Астаны согласно требованиям АБР
Июнь 2013 года – май 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), АО «Международный аэропорт Астана» (по согласованию)
7
Формирование списка спикеров и модераторов и предоставление в АБР
Сентябрь – ноябрь 2013 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МЭБП, оргкомитет
8
Формирование и согласование списка приглашаемых участников
Декабрь 2013 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МЭБП, оргкомитет
9
Принятие необходимых мер по увеличению прямых международных авиарейсов в Астану и из Астаны на период проведения 47-го ежегодного заседания в соответствии с требованиями АБР
Январь 2014 года
МТК, АО «ЭйрАстана» (по согласованию), оргкомитет
10
Проработка вопроса аренды залов и соответствующих помещений в зданиях для проведения 47-го ежегодного заседания АБР
Январь – февраль 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), акимат города Астаны, МОН, оргкомитет
11
Проработка вопроса переноса учебных занятий Казахского национального университета искусств из Дворца «Шабыт» в другие учебные корпуса на период проведения 47-го ежегодного заседания АБР
Январь – февраль 2014 года
МОН, КазНУИ (по согласованию), акимат города Астаны, оргкомитет
12
Привлечение волонтеров из числа студентов для работы на 47-ом ежегодном заседании АБР
Январь – апрель 2014 года
МОН, Назарбаев университет (по согласованию),
АО «ИЭИ» (по согласованию)
13
Организация мест общественного питания в местах проведения 47-го ежегодного заседания АБР
Январь – апрель 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), акимат города Астаны
14
Разработка программы проведения культурных мероприятий в рамках 47-го ежегодного заседания АБР
Январь – апрель 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МКИ, МЭБП, МОН, акимат города Астаны
15
Обеспечение ускоренного таможенного контроля и оформления оборудования материалов АБР, предназначенных для официального использования в рамках 47-го ежегодного заседания АБР
Январь – май 2014 года
КТК МФ
16
Организация и проведение официальных приемов от имени Принимающей стороны для VIP-персон, и для всех участников 47-го ежегодного заседания АБР
Январь – май 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МЭБП, акимат города Астаны, УДП РК (по согласованию), МИД, оргкомитет
17
Обеспечение связью и коммуникациями, техническим оснащением в соответствии с требованиями АБР
Февраль – апрель 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МТК, МКИ, АО «Казахтелеком» (по согласованию), АО «НК «Kazsatnet» (по согласованию), АО «Холдинг «Зерде» (по согласованию)
18
Предоставление информации по обеспечению охраны общественного порядка, общественной безопасности в местах проведения мероприятия и в местах проживания участников в соответствии с требованиями АБР
Март
2014 года
МВД, КНБ (по согласованию), СОП (по согласованию), АО «ИЭИ» (по согласованию)
19
Организация экскурсии по городу Астана для участников 47-го ежегодного заседания АБР и проработка культурной программы для супруг (супругов) официальных делегатов
Март – май 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), акимат города Астаны, МКИ, МЭБП, МИНТ, оргкомитет
20
Обеспечение автотранспортного обслуживания для глав делегаций и VIP-персон
Март – май 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), УДП РК (по согласованию)
21
Обеспечение и организация челночного автобусного движения между гостиницами и местами проведения мероприятий 47-го ежегодного заседания АБР
Март – май 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), акимат города Астаны, оргкомитет
22
Организация международного пресс-центра и обеспечение его полноценного функционирования на период проведения 47-го ежегодного заседания АБР
До 1 апреля 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МТК, МКИ, акимат города Астаны, АО «Казахтелеком» (по согласованию)
23
Подготовка раздаточных материалов (буклеты, портфели, блокноты, сувениры, бейджи, пригласительные, справочники, программы, канцелярские принадлежности и т.д.)
До 1 апреля 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию)
24
Обеспечение визовой поддержки участникам 47-го ежегодного заседания АБР
До 1 апреля 2014 года
МИД, АО «ИЭИ» (по согласованию)
25
Закрепление официальных делегатов за государственными органами
До 1 апреля 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), оргкомитет
26
Подготовка и размещение баннеров и указателей для 47-го ежегодного заседания АБР
До 1 апреля 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), акимат города Астаны
27
Подготовка брошюры по программе для сопровождающих лиц
Апрель 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), МИД, оргкомитет
28
Обеспечение встреч и проводов зарубежных участников 47-го ежегодного заседания АБР, в том числе проход через VIP/CIP залы аэропорта города Астаны
Апрель – май 2014 года
АО «ИЭИ» (по согласованию), УДП РК (по согласованию), акимат города Астаны, оргкомитет
29
Оказание содействия прохождению таможенного и паспортного контроля VIP-персон и глав официальных делегаций
Апрель – май 2014 года
КТК МФ, Погранслужба (по согласованию), акимат города Астаны
30
Оказание содействия при размещении участников 47-го ежегодного заседания АБР в гостиницах города Астана
В дни проведения заседания
АО «ИЭИ» (по согласованию), акимат города Астаны, оргкомитет
31
Обеспечение безопасности и общественного порядка в местах проведения мероприятий
В дни проведения заседания
МВД, СОП (по согласованию), КНБ (по согласованию), оргкомитет
32
Организация медицинского обслуживания участников и руководителей официальных делегаций
В дни проведения заседания
МЗ
33
Предоставление в Правительство Республики Казахстан информации по итогам проведения 47-го ежегодного заседания АБР
Июль 2014 года
МЭБП (свод), заинтересованные государственные органы и иные организации Республики Казахстан
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИНТ – Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МКИ – Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан
МТК – Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
КТК МФ – Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
КНБ – Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
СОП – Служба охраны Президента Республики Казахстан
УДП РК – Управление делами Президента Республики Казахстан
Погранслужба – Пограничная служба Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
АО «ИЭИ» - акционерное общество «Институт экономических исследований»
АО «НК «Kazsatnet» - акционерное общество «Национальная компания «Kazsatnet»
АО «Холдинг «Зерде» - акционерное общество «Национальный инфокоммуникационный холдинг «Зерде»
АО «ЭйрАстана» - акционерное общество «ЭйрАстана»
АО «Международный аэропорт Астана» - акционерное общество «Международный аэропорт Астана»
КазНУИ – Государственное учреждение «Казахский национальный университет искусств «Шабыт»
Назарбаев университет – Автономная организация образования «Назарбаев Университет»
СМИ – средства массовой информации
АБР – Азиатский Банк Развития
Оргкомитет – Организационный комитет по подготовке и проведению 47-го ежегодного
заседания Совета управляющих Азиатского Банка Развития

АДБ 47-ші жыл сайынғы мәжілісі – Астана қаласында 2014 жылғы 2 – 5 мамырда АДБ-ның Басқарушылар кеңесінің 47-ші жыл сайынғы мәжілісі

47-ое ежегодное заседание АБР – 47-ое ежегодное заседание Совета управляющих Азиатского Банка Развития в городе Астане 2 – 5 мая 2014 года