"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне терроризмге қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 8 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 62-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 9 тамыздағы № 135-ө өкімі
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне терроризмге қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 8 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 62-ө өкіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне терроризмге қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 8 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 7-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 15-1-жолмен толықтырылсын:
«
15-1.
Террористік тұрғыдан осал объектілердің терроризмге қарсы қорғалу жүйесіне қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісім бойынша), (жинақтау), ІІМ, ТЖМ, СІМ, ӨДМ, ККМ, ПКҚ (келісім бойынша), ЭБЖМ
2013 жылғы қыркүйек
».
Премьер-Министр                       С. Ахметов

О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2013 года № 62-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 8 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия терроризму"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2013 года № 135-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2013 года № 62-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 8 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия терроризму» следующие изменение и дополнение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 8 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия терроризму», утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 7, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 15-1, следующего содержания:
«
15-1.
Об утверждении требований к системе антитеррористической защиты объектов, уязвимых в террористическом отношении
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию) (свод), МВД, МЧС, МИД, МРР, МТК, СОП (по согласованию), МЭБП
сентябрь 2013 года
».
Премьер-Министр                           С. Ахметов