Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 146-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Мемлекеттік сатып алу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 146-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных закупок"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2015 года № 146-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных закупок" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 декабря 2015 года № 146-р
Перечень

Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Иеліктен шығаруға жатпайтын мемлекеттік меншіктегі және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің меншігіндегі, оның ішінде стратегиялық объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
ҰЭМ (жинақтау), Қаржымині, ИДМ, ЭМ
2015 жылғы желтоқсан
А.Ә. Әріпханов
2.
Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарына сәйкес сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині (жинақтау), СІМ, ИДМ, ЭМ
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
3.

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан но вопросам государственных закупок"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесение нормативных правовых и правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
Об утверждении перечня объектов, в том числе стратегических, находящихся в государственной собственности и собственности субъектов квазигосударственного сектора, не подлежащих отчуждению
Указ Президента Республики Казахстан
МНЭ (свод), МФ, МИР, МЭ
декабрь 2015 года
Арифханов А.А.
2.
Об утверждении перечня товаров работ, услуг, приобретаемых в соответствии с международными договорами Республики Казахстан
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ (свод), МИД, МИР, МЭ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
3.

Қазақстан Республикасының сайлау және референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту және "Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ОСК (келісім бойынша) (жинақтау), Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
В.К. Фоос
4.
Арнайы қорғау дәрежесін талап ететін баспа өнімін сатып алудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰБ (келісім бойынша) (жинақтау), Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Д.Т. Қалиева
5.
Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСӘДМ (жинақтау), Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
С.Қ. Жақыпова
6.
Қылмыстық-атқару жүйесі (пенитенциарлық) мекемелерінің мемлекеттік кәсіпорындары өндіретін, орындайтын, көрсететін тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесі мен көлемін, сондай-ақ осындай тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер сатып алынатын кәсіпорындардың тізбесін бекіту туарлы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ (жинақтау), Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Б.М. Бердалин
7.
Тікұшақ қызметтерін ұсыну жөніндегі бірыңғай операторды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2015 жылғы желтоқсан
В.К. Божко
8.
Ерекше тәртіпті қолдана отырып, мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині (жинақтау), ҰҚК (келісім бойынша), Қорғанысмині, МКҚ, ІІМ, БП
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
9.
Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру кезінде ұлттық режимнен алып тастауды белгілеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині (жинақтау), СІМ, ИДМ
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
10.
"Жекешелендіру объектілерін сату қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині (жинақтау), ҰЭМ
2015 жылғы желтоқсан
Р.Е. Дәленов
11.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2015 жылғы желтоқсан
С.К. Омаров
12.

Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме, и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 652 "Об утверждении перечня товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах"
постановление
Правительства Республики Казахстан
ЦИК (по согласованию) (свод), МФ
декабрь 2015 года
Фоос В.К.
4.
О некоторых вопросах приобретения печатной продукции, требующей специальной степени защиты
постановление
Правительства Республики Казахстан
НБ (по согласованию) (свод), МФ
декабрь 2015 года
Галиева Д.Т.
5.
Об утверждении перечня отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги
постановление
Правительства Республики Казахстан
МЗСР (свод), МФ
декабрь 2015 года
Жакупова С.К.
6.
Об утверждении перечня и объемов товаров, работ, услуг, производимых, выполняемых, оказываемых государственными предприятиями учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы, а также перечня предприятий, у которых приобретаются такие товары, работы, услуги
постановление
Правительства Республики Казахстан
МВД (свод), МФ
декабрь 2015 года
Бердалин Б.М.
7.
Об определении единого оператора но предоставлению вертолетных услуг
постановление
Правительства Республики Казахстан
МВД
декабрь 2015 года
Божко В.К.
8.
Об утверждении Правил осуществления государственных закупок с применением особого порядка
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ (свод), КНБ (по согласованию), МО, его, МВД, ГП
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
9.
Об утверждении Правил установления изъятий из национального режима при осуществлении государственных закупок
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ (свод), МИР, МИД
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
10.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ (свод), МНЭ
декабрь 2015 года
Даленов Р.Е.
И.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства Республики Казахстан
МСХ
декабрь 2015 года
Омаров С.К.
12.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310, "Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру және пайдалану қағидаларын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану және "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2012 жылғы 9 қазандағы № 1280, "Азық-түлік қауіпсіздігінің жай-күйіне мониторинг жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 296, "Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 645 қаулылары)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2015 жылғы желтоқсан
С.К. Омаров
13.
"Отандық әлеуетті өнім берушілердің санаттарын мемлекеттік қолдау шараларын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 470 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині (жинақтау), ИДМ
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
14.
"Отандық тауар өндірушілер өндіретін және олардан сатып алынатын тауарлардың жекелеген түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1363 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2015 жылғы желтоқсан
Р.С. Ошақбаев
15.
"Стратегиялық объектілер меншік иелерінің (құқық иеленушілердің) оңалтушы (банкроттықты) басқарушылардың стратегиялық объектіге ауыртпалық салу не иеліктен шығару туралы өтініштерін қарау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1223 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ (жинақтау), Қаржымині, ЭМ, ҰҚК (келісім бойынша), ИДМ, АШМ, БҒМ
2015 жылғы желтоқсан
А.Ә. Әріпханов
16.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2015 жылғы желтоқсан
А.Ә. Әріпханов
17.
Жекешелендіру объектісінің нарықтық құнын бағалауды және (немесе) жекешелендіру объектілері бойынша мәмілені қолдау үшін тәуелсіз консультантты тарту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2015 жылғы желтоқсан
А.Ә. Әріпханов
18.
Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру қағидаларын және тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы үлгілік шарттарды бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
19.
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінде көзделген мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің және оларды берушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
20.
Мемлекеттік сатып алу веб-порталын пайдалану қағидаларын және Мемлекеттік сатып алу веб-порталының жұмысында техникалық іркілістер туындаған жағдайда мемлекеттік сатып алу веб-порталының жұмысы істеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
21.
Мемлекеттік сатып алу саласында өз қызметін жүзеге асыратын қызметкерлерді қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
22.
Мемлекеттік сатып алу саласындағы тізілімдерді қалыптастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
23.
Конкурс не аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындылары шығарылғанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге күн сайынғы немесе апта сайынғы қажеттіліктегі тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
24.
Мемлекеттік сатып алу саласындағы бірыңғай операторды айқындау туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
25.
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын бюджеттік бағдарламаларды және (немесе) тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
26.
Мемлекеттік сатып алу туралы жыл сайынғы есепті дайындау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
27.
Мемлекеттік сатып алу алдын ала біліктілік іріктеуі арқылы конкурс тәсілімен жүзеге асырылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
бұйрық
Қаржымині
2016 жылғы ақпан
Р.Б. Бекетаев
28.
Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктерінен және Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан мемлекеттік сатып алуды жүзеге асырудың кейбір мәселелері туралы
бұйрық
ДСӘДМ (жинақтау), Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
С.Қ. Жақыпова
29.
Орта білім беру ұйымдарында білім алушыларды тамақтандыруды ұйымдастыру және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарында тәрбиеленуші және білім алушы балаларды тамақтандыруды қамтамасыз етуге байланысты тауарларды сатып алу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
БҒМ (жинақтау), Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Т.О. Балықбаев
30.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
бұйрық
АШМ
2015 жылғы желтоқсан
С.К. Омаров
31.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (постановления Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", от 9 октября 2012 года № 1280 "Об утверждении Правил формирования и использования региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров, признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан и о внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания", от 12 апреля 2010 года № 296 "Об утверждении Правил проведения мониторинга состояния продовольственной безопасности", от 7 июля 2006 года № 645 "О некоторых вопросах поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций")
постановление
Правительства Республики Казахстан
МСХ
декабрь 2015 года
Омаров С.К.
13.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2014 года № 470 "Об определении мер государственной поддержки категорий отечественных потенциальных поставщиков"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МФ (свод), МИР
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
14.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1363 "Об утверждении перечня отдельных видов товаров, производимых отечественными товаропроизводителями и приобретаемых у них"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИР
декабрь 2015 года
Ошакбаев Р.С.
15.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1223 "Об утверждении Правил рассмотрения обращений собственников (правообладателей) стратегических объектов, реабилитационных (банкротных) управляющих об обременении либо отчуждении стратегического объекта"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ (свод), МФ, МЭ, КНБ (по согласованию), МИР, МСХ, МОН
декабрь 2015 года
Арифханов А.А.
16.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
декабрь 2015 года
Арифханов А.А.
17.
Об утверждении Правил привлечения независимого консультанта для проведения оценки рыночной стоимости объекта приватизации и (или) сопровождения сделки по объектам приватизации
постановление
Правительства Республики Казахстан
МНЭ
декабрь 2015 года
Арифханов А.А.
18.
Об утверждении Правил осуществления государственных закупок и типовых договоров государственных закупок товаров, работ, услуг
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
19.
Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации о закупках у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную Предпринимательским кодексом Республики Казахстан
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
20.
Об утверждении Правил использования веб-портала государственных закупок и Правил работы веб-портала государственных закупок в случае возникновения технических сбоев работы веб-портала государственных закупок
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
21.
Об утверждении Правил переподготовки и повышения квалификации работников, осуществляющих свою деятельность в сфере государственных закупок
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
22.
Об утверждении Правил формирования и ведения реестров в сфере государственных закупок
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
23.
Об утверждении перечня товаров, работ, услуг ежедневной или еженедельной потребности на период до подведения итогов государственных закупок способом конкурса либо аукциона и вступления в силу договора о государственных закупках
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
24.
Об определении единого оператора в сфере государственных закупок
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
25.
Об утверждении перечня бюджетных программ и (или) товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
26.
Об утверждении Правил подготовки ежегодного отчета о государственных закупках
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
27.
Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, по которым государственные закупки осуществляются способом конкурса с предварительным квалификационным отбором
приказ
МФ
февраль 2016 года
Бекетаев Р.Б.
28.
О некоторых вопросах осуществления государственных закупок у общественных объединений инвалидов Республики Казахстан и организаций, созданных общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан
приказ
МЗСР (свод), МФ
декабрь 2015 года
Жакупова С.К.
29.
Об утверждении Правил организации питания обучающихся в организациях среднего образования и приобретения товаров, связанных с обеспечением питания детей, воспитывающихся и обучающихся в дошкольных организациях образования, организациях образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
приказ
МОН (свод), МФ
декабрь 2015 года
Балыкбаев Т.О.
30.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
приказ
МСХ
декабрь 2015 года
Омаров С.К.
31.

"Астық нарығының мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 18-03/241 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
бұйрық
АШМ
2015 жылғы желтоқсан
С.К. Омаров
32.
"Астық қолхаттары бойынша міндеттемелерді орындауға кепілдік беру жүйесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 4-1/502 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
бұйрық
АШМ
2015 жылғы желтоқсан
С.К. Омаров
33.
"Астық қабылдау кәсіпорны мен астық иесі арасындағы астықты сақтаудың жария шартының үлгілік нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 4-1/487 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
бұйрық
АШМ
2015 жылғы желтоқсан
С.К. Омаров
34.
"Тұқымдардың, оның ішінде отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерінің егуіне арналған тұқымдардың сұрыптық және егістік сапасына сараптама жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 4-2/616 бұйрығына өзгерістер енгізу туарлы
бұйрық
АШМ
2015 жылғы желтоқсан
С.К. Омаров
35.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
бұйрық
Қаржымині
2015 жылғы желтоқсан
Р.Б. Бекетаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИДМ - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
БП - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ҰЭМ - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ДСӘДМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
МКҚ - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
ЭМ - Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
ОСК - Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 18-03/241 "Об утверждении Правил проведения мониторинга зернового рынка"
приказ
МСХ
декабрь 2015 года
Омаров С.К.
32.
О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 4-1/502 "О некоторых вопросах системы гарантирования исполнения обязательств по зерновым распискам"
приказ
МСХ
декабрь 2015 года
Омаров С.К.
33.
О внесении изменения в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 4-1/487 "Об утверждении типовой формы публичного договора на хранение зерна между хлебоприемным предприятием и владельцем зерна"
приказ
МСХ
декабрь 2015 года
Омаров С.К.
34.
О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 4-2/616 "Об утверждении Правил проведения экспертизы сортовых и посевных качеств семян, в том числе семян, предназначенных для посева отечественными сельскохозяйственными товаропроизводителями"
приказ
МСХ
декабрь 2015 года
Омаров С.К.
35.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
приказ
МФ
декабрь 2015 года
Бекетаев Р.Б.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИР - Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЗСР - Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
СГО - Служба государственной охраны Республики Казахстан
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан
ЦИК - Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан