"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зейнетақымен қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 67-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 3-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зейнетақымен қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен: толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 67-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне зейнетақымен қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 9, 21 және 22-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
9.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтері есебінен сатып алуға рұқсат етілген қаржы құралдарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғы ақпан
Д.Т. Ғалиева
";
"
21.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтерін басқару жөніндегі кеңес туралы ереже және оның құрамын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасын ың қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғы қаңтар
Д.Т. Ғалиева
22.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының инвестициялық декларациясын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасын ың қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғы наурыз
Д.Т. Ғалиева
Премьер-Министр К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 2015 года № 67-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 2 августа 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пенсионного обеспечения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 3-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 августа 2015 года № 67-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 2 августа 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пенсионного обеспечения" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 августа 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам пенсионного обеспечения", утвержденном указанным распоряжением:
строки, порядковые номера 9, 21 и 22, изложить в следующей редакции:
"
9.
Об утверждении перечня финансовых инструментов, разрешенных к приобретению за счет пенсионных активов единого накопительного пенсионного фонда
постановление Правительства Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
февраль
2016 года
Галиева Д.Т.
";
21.
Об утверждении Положения о Совете по управлению пенсионными активами единого накопительного пенсионного фонда и его состава
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
январь
2016 года
Галиева Д.Т.
22.
Об утверждении инвестиционной декларации единого накопительного пенсионного фонда
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
март
2016 года
Галиева Д.Т.
".
Премьер-Министр К. Масимов