"Қазақстан Республикасының ұлттық және өңірлік брендтерін қалыптастыру мен ел ішінде және шетелде ілгерілету және мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 100-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 30 сәуірдегі № 30-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының ұлттық және өңірлік брендтерін қалыптастыру мен ел ішінде және шетелде ілгерілету және мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 100-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген өкіммен құрылған Қазақстан Республикасының ұлттық және өңірлік брендтерін қалыптастыру мен ел ішінде және шетелде ілгерілету және мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру жөніндегі комиссияның құрамында:
1 және 2-тармақтарда:
мына:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары (келісім бойынша), төрағаның орынбасары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Халықаралық ақпарат комитетінің төрағасы, хатшы";
мына:
"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы "Орталық коммуникациялар қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры (келісім бойынша), хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы "Орталық коммуникациялар қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесінің директоры (келісім бойынша)";
2) көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының ұлттық және өңірлік брендтерін қалыптастыру мен ел ішінде және шетелде ілгерілету және мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру жөніндегі комиссия туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Халықаралық ақпарат комитеті Комиссияның жұмыс органы болып табылады".
Премьер-Министр К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 100-р "Об образовании Комиссии по формированию и продвижению национального и региональных брендов Республики Казахстан внутри страны и за рубежом и реализации государственной информационной политики"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 апреля 2016 года № 30-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 100-р "О Комиссии по формированию и продвижению национального и региональных брендов Республики Казахстан внутри страны и за рубежом и реализации государственной информационной политики" следующие изменения и дополнения:
1) в составе Комиссии по формированию и продвижению национального и региональных брендов Республики Казахстан внутри страны и за рубежом и реализации государственной информационной политики, образованной указанным распоряжением:
в пунктах 1 и 2:
после строки:
"Заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию), заместитель председателя"
дополнить строкой следующего содержания:
"председатель Комитета международной информации Министерства иностранных дел Республики Казахстан, секретарь";
строку:
"директор Республиканского государственного учреждения "Служба центральных коммуникаций" при Президенте Республики Казахстан (по согласованию), секретарь"
изложить в следующей редакции:
"директор Республиканского государственного учреждения "Служба центральных коммуникаций" при Президенте Республики Казахстан (по согласованию)";
2) в Положении о Комиссии по формированию и продвижению национального и региональных брендов Республики Казахстан внутри страны и за рубежом и реализации государственной информационной политики, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Рабочим органом Комиссии является Комитет международной информации Министерства иностранных дел Республики Казахстан".
Премьер-Министр К. Масимов