"Қазақстан Республикасының ұлттық және өңірлік брендтерін қалыптастыру мен ел ішінде және шетелде ілгерілету және мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 100-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 17 тамыздағы № 67-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 5 желтоқсандағы 158-ө өкімімен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің 05.12.2017 № 158-ө өкімімен.
"Қазақстан Республикасының ұлттық және өңірлік брендтерін қалыптастыру мен ел ішінде және шетелде ілгерілету және мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 100-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкімге қосымша осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2016 жылғы 17 тамыздағы
№ 67-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 28 қазандағы
№ 100-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасының ұлттық және өңірлік брендтерін қалыптастыру мен ел ішінде және шетелде ілгерілету және мемлекеттік ақпараттық саясатты іске асыру жөніндегі комиссияның
ҚҰРАМЫ
1. Қазақстан Республикасының ұлттық және өңірлік брендтерін қалыптастыру мен шетелде ілгерілету бойынша:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары (келісім бойынша), төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Халықаралық ақпарат комитетінің төрағасы, хатшы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы бірінші вице-министрі
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Астана қаласының әкімі
Алматы облысының әкімі
Ақмола облысының әкімі
Ақтөбе облысының әкімі
Алматы облысының әкімі
Атырау облысының әкімі
Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Жамбыл облысының әкімі
Батыс Қазақстан облысының әкімі
Қарағанды облысының әкімі
Қостанай облысының әкімі
Қызылорда облысының әкімі
Маңғыстау облысының әкімі
Павлодар облысының әкімі
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
"Астана ЭКСПО-2017" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 100-р "Об образовании Комиссии по формированию и продвижению национального и региональных брендов Республики Казахстан внутри страны и за рубежом и реализации государственной информационной политики"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 августа 2016 года № 67-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 декабря 2017 года № 158-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 05.12.2017 № 158-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 100-р "Об образовании Комиссии по формированию и продвижению национального и региональных брендов Республики Казахстан внутри страны и за рубежом и реализации государственной информационной политики" следующее изменение:
приложение к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 августа 2016 года № 67-р
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 октября 2015 года № 100-р
СОСТАВ
Комиссии по формированию и продвижению национального и региональных брендов Республики Казахстан внутри страны и за рубежом и реализации государственной информационной политики
1. По формированию и продвижению национального и региональных брендов Республики Казахстан за рубежом:
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию), заместитель председателя
Министр иностранных дел Республики Казахстан, заместитель председателя
председатель Комитета международной информации Министерства иностранных дел Республики Казахстан, секретарь
Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
Министр культуры и спорта Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
первый вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
председатель Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета (по согласованию)
аким города Астаны
аким города Алматы
аким Акмолинской области
аким Актюбинской области
аким Алматинской области
аким Атырауской области
аким Восточно-Казахстанской области
аким Жамбылской области
аким Западно-Казахстанской области
аким Карагандинской области
аким Костанайской области
аким Кызылординской области
аким Мангистауской области
аким Павлодарской области
аким Северо-Казахстанской области
аким Южно-Казахстанской области
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО-2017" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию)
председатель правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (по согласованию)