"Пробация туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 4-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Пробация туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті нормативтік құқықтық акт қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 13 қаңтардағы
№ 4-ө өкімімен
бекітілген
"Пробация туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Нормативтік құқықтық актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық және құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеу мен енгізуге жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
"Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарға әлеуметтік-құқықтық көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 1131 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2017 жылғы ақпан
Б.Б. Бисенқұлов
2.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің "Бас бостандығынан айыруға сотталғандармен тәрбие жұмысын жүргізу қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 13 тамыздағы № 508, "Пробация қызметінің жұмысын ұйымдастыру қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 15 тамыздағы № 511, "Пробация қызметтерінің есебінде тұрған адамдардың мінез-құлқына бақылау жасау жөніндегі пробация қызметтері мен полиция бөлімшелерінің өзара іс-қимыл жасасу қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 18 тамыздағы № 517 бұйрықтары)
бұйрық
ІІМ
2017 жылғы ақпан
Б.Б. Бисенқұлов
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года "О пробации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 января 2017 года № 4-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года "О пробации" (далее - перечень).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующий нормативный правовой акт согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 января 2017 года № 4-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года "О пробации"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма нормативного правового акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную разработку и своевременное внесение нормативного правового акта
1 2 3 4 5 6
1.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2014 года № 1131 "Об утверждении Правил оказания социально-правовой помощи лицам, состоящим на учете службы пробации"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
февраль 2017 года
Бисенкулов Б.Б.
2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан (приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан:
от 13 августа 2014 года № 508 "Об утверждении Правил проведения воспитательной работы с осужденными к лишению свободы";
от 15 августа 2014 года № 511 "Об утверждении Правил организации деятельности службы пробации";
от 18 августа 2014 года № 517 "Об утверждении Правил взаимодействия служб пробации и подразделений полиции по контролю за поведением лиц, состоящих на учетах служб пробации")
приказ
МВД
февраль 2017 года
Бисенкулов Б.Б.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан