"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 3 маусымдағы № 68-ө өкімі
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген өкімге 6-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына:
мыналар:
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі;
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі;
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі енгізілсін;
мына:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі" деген жол алып тасталсын;
2) көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Комиссия отырыстары қажеттілігіне қарай, бірақ жарты жылда кемінде бір рет өткізіледі."
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 2017 года № 68-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно­совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
1) в приложении 6 к указанному распоряжению:
в состав Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан:
ввести:
Министра здравоохранения Республики Казахстан;
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан;
строку:
"Министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" исключить;
2) в Положении о Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже одного раза в полугодие.".
Премьер-Министр Б.Сагинтаев