Ел азаматтарының табысын ұлғайту және тұрмыс сапасын жақсарту жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 13-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 130-ө өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 05.10.2020 № 130-ө өкімімен.
Ел азаматтарының табысын ұлғайту және тұрмыс сапасын жақсарту жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының орынбасары (келісу бойынша)
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының аппараты) басшысының орынбасары (келісу бойынша)
"Нұр Отан" партиясының хатшысы (келісім бойынша)
облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалалары әкімдерінің әлеуметтік салаға жетекшілік ететін орынбасарлары.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 11.06.2019 № 105-ө өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2019 жылғы 1 қарашаға дейін үкіметтік емес бейінді ұйымдар мен жұртшылық өкілдерін және сарапшыларды тарта отырып, ел азаматтарының табысын ұлғайту және тұрмыс сапасын жақсарту жөніндегі шаралар кешенін көздейтін ұсыныстарды әзірлеп, Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің 11.06.2019 № 105-ө өкімімен.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О создании рабочей группы для выработки предложений по повышению доходов и улучшению качества жизни граждан страны
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 февраля 2019 года № 13-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 130-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 05.10.2020 № 130-р.
В целях выработки предложений по повышению доходов и улучшению качества жизни граждан страны:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, заместитель руководителя
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, секретарь
заместитель Генерального Прокурора Республики Казахстан (по согласованию)
вице-министр юстиции Республики Казахстан
вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
заместитель министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
заместитель руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию)
секретарь партии "Нур-Отан" (по согласованию)
заместители акимов областей, городов Астаны, Алматы и Шымкента, курирующие социальную сферу.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 11.06.2019 № 105-р.
2. Рабочей группе в срок до 1 ноября 2019 года с привлечением представителей профильных неправительственных организаций, общественности и экспертов выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения, предусматривающие комплекс мер по повышению доходов и улучшению качества жизни граждан страны.
Сноска. Пункт 2 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 11.06.2019 № 105-р.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев