Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 57-ө өкімі.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 15.06.2020 № 83-ө өкімімен.
2. "Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөнiндегi кеңес туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. ЭСК отырыстары қажеттілігіне қарай өткiзiледi.".
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қырқүйектегі № 90-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге 1-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңестің құрамына:
Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму және ақпарат министрі;
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі енгізілсін;
"Ұлттық талдамалық орталық" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Стратегиялық бастамалар орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аға серіктесі (келісім бойынша)";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Бәсекеге қабілеттілік жөніндегі кеңес туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 апреля 2019 года № 57-р.
Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения:
1. Утратил силу распоряжением Премьер-Министра РК от 15.06.2020 № 83-р.
2. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике":
в составе Совета по экономической политике, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" исключить;
строку "Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
строку "Министр финансов Республики Казахстан" исключить;
в Положении о Совете по экономической политике, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Заседания СЭП проводятся по мере необходимости.".
3. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в приложении 1 к указанному распоряжению:
в составе Совета по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр сельского хозяйства Республики Казахстан";
строку "Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
ввести в состав Совета по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан:
Министра информации и общественного развития Республики Казахстан
Министра цифрового развития, обороной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
строку "председатель правления акционерного общества "Национальный аналитический центр" (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"старший партнер товарищества с ограниченной ответственностью "Центр стратегических инициатив" (по согласованию)";
строку "Министр финансов Республики Казахстан" исключить;
в Положении о Совете по конкурентоспособности при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Кеңес отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.";
6-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) базалық факторлар ("Институттар", "Инфрақұрылым", "Ақпараттық-коммуникациялық технологияларды енгізу", "Инновациялық әлеует", "Денсаулық", "Дағдылар", "Еңбек нарығы", "Макроэкономикалық тұрақтылық", "Нарық көлемі", "Бизнес серпінділігі", "Тауарлар нарығы", "Қаржы жүйесі") көрсеткіштерін жақсарту арқылы экономиканың бәсекеге қабілеттілігін арттыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу;".
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары" деген жол алып тасталсын.
көрсетілген өкімге 3-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі";
мына:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі;
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьясы (келісім бойынша)" деген жолдар алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңес туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Кеңестің отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
көрсетілген өкімге 6-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі";
"Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"5. Заседания Совета проводятся по мере необходимости.";
подпункт 3) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"3) предложений по повышению конкурентоспособности экономики через улучшение показателей базовых факторов ("Институты", "Инфраструктура", "Внедрение информационно-коммуникационных технологий", "Инновационный потенциал", "Здоровье", "Навыки", "Рынок труда", "Макроэкономическая стабильность", "Размер рынка", "Динамичность бизнеса", "Рынок товаров", "Финансовая система");";
в приложении 2 к указанному распоряжению:
в составе Совета по улучшению инвестиционного климата, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" исключить;
в приложении 3 к указанному распоряжению:
в составе Консультационного совета по вопросам налогообложения, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь";
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр сельского хозяйства Республики Казахстан";
строку "Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
строки:
"Министр финансов Республики Казахстан
судья Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию)" исключить;
в Положении о Консультационном совете по вопросам налогообложения, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Заседания Совета проводятся по мере необходимости.";
в приложении 6 к указанному распоряжению:
в составе Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан:
строку "Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
строку "Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр информации и общественного развития Республики Казахстан";
строку "Министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан" исключить;
в Положении о Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Комиссия отырысы қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
4. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 114-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркəсібі вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі".
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты және халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысу мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Комиссияның отырыстары қажеттiлігiне қарай өткiзiледi.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Комиссияның негiзгi мiндетi сыртқы сауданы реттеу құралдарын қолдануды, халықаралық экономикалық ұйымдарға қатысуды, халықаралық шарттар жасасуды, үшінші елдермен сауда мәселелерін реттеуді қоса алғанда, Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саясаты мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу, оның ішінде:
1) кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу шараларын қолдану жөнінде ұсыныстар әзірлеу;
2) уақытша шараларды қoca алғанда, арнайы қорғау, демпингке қарсы, өтемақылық шараларды қолданудың орындылығы туралы ұсыныстарды қарау;
3) жауап шараларды қолдану, сондай-ақ халықаралық санкцияларға қатысу шеңберінде қолданылатын шараларды қолдану жөнінде ұсыныстар әзiрлеу;
4) Дүниежүзілік сауда ұйымына және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болу шеңберінде сыртқы сауда мәселелері жөнінде Қазақстан Республикасының келіссөздік ұстанымына ұсыныстар әзірлеу;
5) Дүниежүзілік сауда ұйымының Сауда рәсімдерін жеңілдету бойынша келісімін іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу болып табылады.".
5. "Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 3 сәуірдегі № 38-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат жəне коммуникациялар вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму вице-министрі".
көрсетілген өкіммен бекітілген Квазимемлекеттік сектордың сыртқы борышының шекті көлемін айқындау мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"5. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости.".
4. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 114-р "О некоторых вопросах консультативно - совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в приложении 2 к указанному распоряжению:
в составе Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам внешнеторговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, председатель";
строку "вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности";
строку "вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
в Положении о Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам внешнеторговой политики и участия в международных экономических организациях, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Основной задачей Комиссии является выработка предложений по вопросам внешнеторговой политики Республики Казахстан, включая применение инструментов регулирования внешней торговли, участия в международных экономических организациях, заключения международных договоров, регулирования вопросов торговли с третьими странами, в том числе:
1) выработка предложений по применению мер таможенно-тарифного и нетарифного регулирования;
2) рассмотрение предложений о целесообразности применения специальных защитных, антидемпинговых, компенсационных мер, включая временные;
3) выработка предложений по применению ответных мер, а также мер, применяемых в рамках участия в международных санкциях;
4) выработка предложений к переговорной позиции Республики Казахстан по вопросам внешней торговли в рамках членства во Всемирной торговой организации и Евразийском экономическом союзе;
5) выработка предложений по реализации Соглашения Всемирной торговой организации по упрощению процедур торговли.".
5. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2018 года № 38-р "О создании Комиссии по вопросам определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора":
в составе Комиссии по вопросам определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, председатель";
строку "вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности";
строку      "вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
в Положении о Комиссии по вопросам определения предельного объема внешнего долга квазигосударственного сектора, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Комиссияның отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
6. "Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 143-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрі";
"Қазақстан Республикасының қоғамдық даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Кеңестің отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
7. "Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 146-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму вице-министрі".
көрсетілген өкіммен бекітілген Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Комиссия отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
8. "Ерекше маңызы бар концессиялық жобалар жөніндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 59-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Ерекше маңызы бар концессиялық жобалар жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі".

"5. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости.".
6. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 143-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития":
в составе Координационного совета по целям устойчивого развития, утвержденном указанным распоряжением:
строку      "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, председатель";
строку "Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр цифрового развития, обороной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
строку "Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
строку "Министр общественного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр информации и общественного развития Республики Казахстан";
строку "Министр финансов Республики Казахстан" исключить;
в Положении Координационного совета по целям устойчивого развития, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Заседания Совета проводятся по мере необходимости.".
7. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 146-р "О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности":
в составе Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, председатель";
строку "вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
строку "вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости.".
8. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 2018 года № 59-р "О создании Комиссии по концессионным проектам особой значимости":
в составе Комиссии по концессионным проектам особой значимости, утвержденном указанным распоряжением:
строку      "Заместитель      Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, председатель";
строку "первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр национальной экономики Республики Казахстан".

9. "Өңірлік саясат жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 155-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Өңірлік саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат жəне коммуникациялар вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі вице-министрі";
"Қазақстан Республикасының қоғамдық даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі".
көрсетілген өкіммен бекітілген Өңірлік саясат жөнінде кеңес құру туралы ережеде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Кеңестің отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
Премьер-Министр А. Мамин

9. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 декабря 2018 года № 155-р "О создании Совета по региональной политике":
в составе Совета по региональной политике, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель";
строку "вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
строку "вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности";
строку "вице-министр общественного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан";
в Положении о Совете по региональной политике, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Заседания Совета проводятся по мере необходимости.".
Премьер-Министр А. Мамин