Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 78-ө өкімі.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге 5-қосымшада:
Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстандық индустрияны дамыту институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша) деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстандық индустрия және экспорт орталығы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасын өнеркәсіптік дамыту жөніндегі комиссия туралы ережеде:
4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.
5. Комиссияның отырыстары қажеттiлiгiне қарай өткiзiледi.".
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Экспорттық саясат жөніндегі кеңесті құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 40-ө өкімінде:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Экспорттық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасын экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:

О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 мая 2019 года № 78-р.
Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения:
1. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в приложении 5 к указанному распоряжению:
в составе Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан:
строку "Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель";
строку "Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь";
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр сельского хозяйства Республики Казахстан"; строку "Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан";
строку "председатель правления акционерного общества "Казахстанский институт развития индустрии" (по согласованию) изложить в следующей редакции:
"председатель правления акционерного общества "Казахстанский центр индустрии и экспорта" (по согласованию)";
в Положении о Комиссии по промышленному развитию Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. Рабочим органом Комиссии является Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
5. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости.".
2. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2017 года № 40-р "О создании Совета по экспортной политике при Правительстве Республики Казахстан":
в составе Совета по экспортной политике при Правительстве Республики Казахстан:
строку "Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь";
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр сельского хозяйства Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр сельского хозяйства Республики Казахстан";
строку "Министр информации и коммуникации Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр информации и общественного развития Республики Казахстан";
строку "Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
строку "Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
в Положении Совета по экспортной политике при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:

4 және 5-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Кеңестің жұмыс органы болып табылады.
5. Кеңес отырыстары қажеттiлiгiне қарай өткiзiледi.".
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 79-ө өкімінде:
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі, төраға";
"Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі";
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасын экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
3 және 4-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.
4. Комиссияның отырыстары қажеттiлiгiне қарай өткiзiледi.".
Премьер-Министр А. Мамин

пункты 4 и 5 изложить в следующей редакции:
"4. Рабочим органом Совета является Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
5. Заседания Совета проводятся по мере необходимости.".
3. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 2017 года № 79-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан":
в приложении 2 к указанному распоряжению:
в составе Комиссии по вопросам экспортного контроля:
строку "Министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан председатель" изложить в следующей редакции:
"Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, председатель";
строку "первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "заместитель председателя Комитета индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, секретарь" изложить следующей редакции:
"заместитель председателя Комитета индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, секретарь";
строку "вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
в Положении о Комиссии по вопросам экспортного контроля, утвержденном указанным распоряжением:
пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
"3. Рабочим органом Комиссии является Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А.Мамин