"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 21 тамыздағы № 152-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 23 шілдедегі № 103-ө Өкімімен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 23.07.2024 № 103-ө Өкімімен.
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2019 жылғы 21 тамыздағы
№ 152-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 23 сәуірдегі
№ 33-ө өкімімен
бекітілген
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Қазақстан Республикасының "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Зерде" ұлттық инфокоммуникация холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының бас директоры (келісу бойынша)
Бейсембетов
Искандер Қалыбекұлы
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ректоры (келісу бойынша)
Верховод
Дмитрий Бенедиктович
"Өнеркәсіптік автоматтандыру ұлттық платформасы" қауымдастығының директоры (келісу бойынша)
Құсайынов
Асқар Маратұлы
"Қазтелепорт" акционерлік қоғамының бас директоры (келісу бойынша)

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 2019 года № 152-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23.07.2024 № 103-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23.07.2024 № 103-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий" следующее изменение:
состав Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий", утвержденный указанным распоряжением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 августа 2019 года № 152-р
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 апреля 2015 года № 33-р
Состав
Управляющего комитета автономного кластерного фонда
"Парк инновационных технологий"
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Первый Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан
Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, заместитель председателя
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, секретарь
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
председатель правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" (по согласованию)
генеральный директор автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий" (по согласованию)
Бейсембетов Искандер Калыбекович
-
ректор некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет им. К.И. Сатпаева (по согласованию)
Верховод Дмитрий Бенедиктович
-
директор ассоциации "Национальная платформа промышленной автоматизации" (по согласованию)
Кусаинов Аскар Маратович
-
генеральный директор акционерного общества "Казтелепорт" (по согласованию)