Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 89-ө өкімі.
Осы өкімге қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2021 жылғы 13 мамырдағы
№ 89-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің күшi жойылған кейбiр өкімдерінің тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына шолу жасауды, бағалауды және рейтингтер беруді жүзеге асыратын халықаралық ұйымдармен, агенттіктермен және өзге де институттармен өзара іс-қимыл жасау туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 маусымдағы № 162-ө өкімі.
2. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 маусымдағы № 162-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 қарашадағы № 270-ө өкімі.
3. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 маусымдағы № 162-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 1 қазандағы № 140-ө өкімі.

О признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 мая 2021 года № 89-р
Признать утратившими силу некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 мая 2021 года № 89-р
Перечень утративших силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 162-р "О взаимодействии с международными организациями, агентствами и иными институтами, осуществляющими обзор социально-экономического положения Республики Казахстан, оценку и присвоение рейтингов".
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года № 270-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 162-р".
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2009 года № 140-р "О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июня 2008 года № 162-р".