"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 27 шілдедегі № 132-ө өкімі
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі бірінші вице-министрі, хатшы";
мына:
"Бейсембетов Искандер Қалыбекұлы
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ректоры (келісу бойынша)
Верховод Дмитрий Бенедиктович
"Өнеркәсіптік автоматтандыру ұлттық платформасы" қауымдастығының директоры (келісу бойынша)
Құсайынов Асқар Маратұлы
"Қазтелепорт" акционерлік қоғамының бас директоры (келісу бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ректоры (келісу бойынша)
"Өнеркәсіптік автоматтандыру ұлттық платформасы" қауымдастығының директоры (келісу бойынша)
"Қазтелепорт" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2021 года № 132-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий" следующие изменения:
в составе Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий", утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"первый вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, секретарь";
строки:
"Бейсембетов
Искандер Калыбекович
ректор некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет им. К.И. Сатпаева" (по согласованию)
Верховод
Дмитрий Бенедиктович
директор ассоциации "Национальная платформа промышленной автоматизации" (по согласованию)
Кусаинов
Аскар Маратович
генеральный директор акционерного общества "Казтелепорт" (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"ректор некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет им. К.И. Сатпаева" (по согласованию)
директор ассоциации "Национальная платформа промышленной автоматизации" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Казтелепорт" (по согласованию)".
Премьер-Министр А. Мамин