"Капиталды шетелден елге қайтаруды ынталандыру тетіктерін тұжырымдау және елден ақша қаражатының кетуіне қарсы іс-қимыл шараларын күшейту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 23 ақпандағы № 36-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 сәуірдегі № 71-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 сәуірдегі № 71-ө өкімі
"Капиталды шетелден елге қайтаруды ынталандыру тетіктерін тұжырымдау және елден ақша қаражатының кетуіне қарсы іс-қимыл шараларын күшейту мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 23 ақпандағы № 36-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Капиталды шетелден елге қайтаруды ынталандыру тетіктерін тұжырымдау және елден ақша қаражатының кетуіне қарсы іс-қимыл шараларын күшейту мәселелері жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төрағаның орынбасары " деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрі, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрі";
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрі" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов

"О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2022 года № 36-р "О создании Комиссии по вопросам выработки механизмов стимулирования возврата капитала в страну из-за рубежа и усиления мер противодействия оттоку денежных средств из страны"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 2022 года № 71-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2022 года № 36-р "О создании Комиссии по вопросам выработки механизмов стимулирования возврата капитала в страну из-за рубежа и усиления мер противодействия оттоку денежных средств из страны" следующие изменения:
в составе Комиссии по вопросам выработки механизмов стимулирования возврата капитала в страну из-за рубежа и усиления мер противодействия оттоку денежных средств из страны, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "Министр иностранных дел Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр иностранных дел Республики Казахстан";
строку "Министр финансов Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр А. Смаилов