"Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 сәуірдегі № 72-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 сәуірдегі № 72-ө өкімі
"Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 2022 года № 72-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики" следующие изменения:
в составе Комиссии по демонополизации экономики, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Министр финансов Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр А. Смаилов