"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Технологиялық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 83-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 қазандағы № 172-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 172-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 31.12.2024 № 172-ө өкімімен.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Технологиялық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 83-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Технологиялық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі бірінші вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі";
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі";
"Қазақстандағы Дүниежүзілік Банктің Нұр-Сұлтан қаласындағы офисінің цифрлық дамыту жөніндегі маманы (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстандағы Дүниежүзілік Банктің Астана қаласындағы офисінің цифрлық дамыту жөніндегі маманы (келісу бойынша)";
2) көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Технологиялық саясат жөніндегі кеңес туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Кеңес қызметін ұйымдастыру және оның тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың құрылуы, қызметі және таратылуы қағидаларына сәйкес жүзеге асырылады.".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 апреля 2022 года № 83-р "Об образовании Совета по технологической политике при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 октября 2022 года № 172-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 2024 года № 172-р.
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 31.12.2024 № 172-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 апреля 2022 года № 83-р "Об образовании Совета по технологической политике при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
1) в составе Совета по технологической политике при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку "первый вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, секретарь";
строку "Министр образования и науки Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр науки и высшего образования Республики Казахстан";
после строки "Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр просвещения Республики Казахстан";
строку "специалист по цифровому развитию офиса в городе Нур-Султане Всемирного Банка в Казахстане (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"специалист по цифровому развитию офиса в городе Астане Всемирного Банка в Казахстане (по согласованию)";
2) в Положении о Совете по технологической политике при Правительстве Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Организация и порядок деятельности Совета осуществляются в соответствии с Правилами образования, деятельности и упразднения консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247.".
Премьер-Министр А. Смаилов