"Алматы қаласында "Еуропалық Одақ – Орталық Азия" II Экономикалық форумын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 55-ө өкіміне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 81-ө өкімі.
1. "Алматы қаласында "Еуропалық Одақ – Орталық Азия" II Экономикалық форумын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № 55-ө өкіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Алматы қаласында "Еуропалық Одақ – Орталық Азия" II экономикалық форумын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 16-1-жолмен толықтырылсын:
"
16-1
Орталық Азия елдері мен Еуропалық Комиссияның ресми делегациясының басшылары мен мүшелерін орналастыру (1+5 форматы бойынша)
төленген қонақүй нөмірлері
2023 жылғы 19-21 мамыр
ПІБ (келісу бойынша),
ҰЭМ
республикалық бюджет
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 56-1-жолмен толықтырылсын:
"
56-1
Еуропалық Комиссия вице-президентінің қауіпсіздігін қамтамасыз ету
делегациялар басшыларын күзету
2023 жылғы 19-21 мамыр
МКҚ (келісу бойынша), ҰҚК (келісу бойынша), ІІМ
талап етілмейді
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 57-1-жолмен толықтырылсын:
"
57-1
Алматы қаласының халықаралық әуежайында делегация басшыларын қарсы алу үшін құрметті қарауыл ротасын ұсыну
әуежайда ұйымдастырылған кездесу
2023 жылғы 18-19 мамыр
МКҚ (келісу бойынша), ҰЭМ
талап етілмейді
".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 55-р "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению II Экономического форума "Европейский Союз – Центральная Азия" в городе Алматы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 2023 года № 81-р.
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2023 года № 55-р "Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению II Экономического форума "Европейский Союз – Центральная Азия" в городе Алматы" следующие дополнения:
в Плане мероприятий по подготовке и проведению II Экономического форума "Европейский Союз – Центральная Азия" в городе Алматы, утвержденном указанным распоряжением:
дополнить строкой, порядковый номер 16-1, следующего содержания:
"
16-1
Размещение глав и членов официальной делегации стран Центральной Азии и Европейской Комиссии (по формату 1+5)
оплаченные гостиничные номера
19-21 мая
2023 года
УДП
(по согласованию),
МНЭ
республиканский бюджет
";
дополнить строкой, порядковый номер 56-1, следующего содержания:
"
56-1
Обеспечение безопасности вице-президента Европейской Комиссии
охрана главы делегации
19-21 мая
2023 года
СГО
(по согласованию),
КНБ
(по согласованию),
МВД
не требуется
";
дополнить строкой, порядковый номер 57-1, следующего содержания:
"
57-1
Предоставление роты почетного караула для встречи глав делегаций в аэропорту города Алматы
организованная встреча в аэропорту
18-19 мая
2023 года
СГО
(по согласованию),
МНЭ
не требуется
".
Премьер-Министр А. Смаилов