"Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 20-ө Өкімі
"Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономиканы монополиясыздандыру жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі";
"Қазақстан Республикасының Әділет министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрі";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 2024 года № 20-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики" следующие изменения:
в составе Комиссии по демонополизации экономики, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр национальной экономики Республики Казахстан";
после строки "Министр юстиции Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр финансов Республики Казахстан";
строку "Министр национальной экономики Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр О. Бектенов