"Назарбаев Университеті", "Назарбаев Зияткерлік мектептері" және "Назарбаев Қоры" Жоғары қамқоршылық кеңесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 153-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 21-ө Өкімі
"Назарбаев Университеті", "Назарбаев Зияткерлік мектептері" және "Назарбаев Қоры" Жоғары қамқоршылық кеңесінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 153-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
4-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Ұлттық экономика министрі";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Жоғары қамқоршылық кеңес хатшылығының басшысы Ғабиден Хасенұлы Жақсылықовтың өкілеттігі мерзімінен бұрын тоқтатылсын және 2024 жылғы 20 ақпаннан бастап Жоғары қамқоршылық кеңес хатшылығының басшысы болып Эльдар Сейдахметұлы Толғанбаев тағайындалсын.".
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 27 "О некоторых вопросах Евразийского банка развития и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 февраля 2024 года № 21-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2023 года № 153-р "О некоторых вопросах Высшего попечительского совета "Назарбаев Университет", "Назарбаев Интеллектуальные школы" и "Назарбаев Фонд" следующие изменения:
в пункте 4 строку "Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Заместитель Премьер-Министра – Министр национальной экономики Республики Казахстан";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Досрочно прекратить полномочия руководителя Секретариата Высшего попечительского совета Жаксылыкова Габидена Хасеновича и назначить руководителем Секретариата Высшего попечительского совета Толганбаева Эльдара Сейдахметовича с 20 февраля 2024 года.".
Премьер-Министр О. Бектенов