"Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 13 қаңтардағы № 5-ө Өкімі
"Экономиканы монополиясыздандыру жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 22 наурыздағы № 57-ө өкіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен құрылған Экономиканы монополиясыздандыру жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігінің Төрағасы (келісу бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)";
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Төрағасының орынбасары (келісу бойынша)" деген жол алып тасталсын.
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 января 2025 года № 5-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 марта 2022 года № 57-р "Об образовании Комиссии по демонополизации экономики" следующие изменение и дополнение:
в составе Комиссии по демонополизации экономики, утвержденном указанным распоряжением:
после строки "Председатель Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию)" дополнить строкой следующего содержания:
"Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)";
строку "заместитель Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию)" исключить.
Премьер-Министр
О. Бектенов